Sztuka Wyboru
Please or Zarejestruj to create posts and topics.

Buty na ślub i wesele

Jakie są modne oraz stylowe buty na ślub i wesele?

Jakie mieliscie?

Sama zastanawiałam się czy wybrać buty kryte czy moze jednak odkryte. Zdecydowałam sie na te drugie z uwagi na to, ze brałam ślub w gorący dzień, nie wyobrazałam sobie wyjscia w butach zakrytych. Nie miałam na nogach rajstop i w sandałkach dzięki temu stopa wyglądala bardzo dobrze ( nie łaczy się nigdy butow odkrytych z sandałkami).

Wszystko tak wiec zależne jest tutaj od pory roku w jakiej bierzesz ślub 🙂 https://suzana.pl/blog/czas-na-efektowne-sandaly-na-obcasie.html

Mam wrażenie, że osoby spamujące ostatnio na tym forum, w ogóle nie zapoznały się z treścią bloga... To naprawdę nie jest miejsce na takie praktyki.

Cytat z Dama Pik data 6 października 2020, 13:43

Mam wrażenie, że osoby spamujące ostatnio na tym forum, w ogóle nie zapoznały się z treścią bloga... To naprawdę nie jest miejsce na takie praktyki.

Mam wrażenie, że to jedna osoba, posty brzmią dość podobnie do siebie...

Cytat z Bloodorange data 6 października 2020, 19:25
Cytat z Dama Pik data 6 października 2020, 13:43

Mam wrażenie, że to jedna osoba, posty brzmią dość podobnie do siebie...

Zapewne. I mało subtelne te praktyki, a ogromnie irytujące, bo obecnie trzeba „wyłuskiwać” nieliczne normalne, wartościowe posty z „góry kompostu” tych spamowych, zupełnie nieprzystających do stylu i tematyki bloga. Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś, kto płaci za tę propagandę, zrezygnuje z subskrybcji Sztuki Wyboru, „ostatniego bastionu” chroniącego tych z nas, którzy nie chcą czytać takiej właśnie papki informacyjnej, jak niemal wszędzie indziej w sieci. Trzymajmy kciuki.

(id: 0)