lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Jaki udany prezent na parapetówkę?

Wybieram się niebawem na PARAPETÓWKĘ - czy możecie powiedzieć co ciekawego otrzymaliscie z takiej okazji lub polecić jakiś fajny prezent z takiej okazji?

Jeżeli nie znamy czyichś upodobań wnętrzarskich, bezpiecznym prezentem jest roślina doniczkowa. Zwłaszcza polecam zamiokulkasa zamiolistnego - nieśmiertelna roślina, a przy tym bardzo ładna.

Bez względu na kwotę, od niedawna mamy nowe mieszkanie i do rzeczy, które mnie cieszą zaliczę: żywe kwiaty w donicach (nie storczyki, bardziej fikusy, bonsai, bluszcze itp) koce (w pepco, jysk lub kik są fajne w niskich cenach, a koc sie zawsze przydaje czy jako ozdoba czy do przykrycia na kanapie w chłodny wieczór), uniwersalne podkładki pod talerze, świeczka zapachowa, komplet pościeli jeśli znamy rozmiar, ozdobna miska czy inne naczynie ( marzy mi się np ceramika z Bolesławca), jeśli mają ogrod/balkon/taras to lampiony, sznur ledowych żarówek, poduchy z fajnymi poszewkami, Jeśli dobrze kogos znamy to plakat czy grafika w ramie/antyramie i butelka wina zawsze mile widziana.

Zerknij sobie rownież tutaj

https://homeandpassion.pl/marki/krasilnikoff

W sklepie dostaniesz przepiękną porcelanę.

Bez względu na kwotę, od niedawna mamy nowe mieszkanie i do rzeczy, które mnie cieszą zaliczę: żywe kwiaty w donicach (nie storczyki, bardziej fikusy, bonsai, bluszcze itp) koce (w pepco, jysk lub kik są fajne w niskich cenach, a koc sie zawsze przydaje czy jako ozdoba czy do przykrycia na kanapie w chłodny wieczór), uniwersalne podkładki pod talerze, świeczka zapachowa, komplet pościeli jeśli znamy rozmiar, ozdobna miska czy inne naczynie ( marzy mi się np ceramika z Bolesławca), jeśli mają ogrod/balkon/taras to lampiony, sznur ledowych żarówek, poduchy z fajnymi poszewkami, Jeśli dobrze kogos znamy to plakat czy grafika w ramie/antyramie i butelka wina zawsze mile widziana 😉

Przed zrobieniem zakupów w sieci, zerknij sobie na kody rabatowe tutaj https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/

Spytaj. Ja bym nie była zadowolona z karty podarunkowej do ikea bo nie lubię tam robić zakupów. Szkło mam, sztućce również.

Natomiast lubię różnego rodzaju łądne i dobrej jakości dekoracje do domu, na przykład jestem wielką fanką ceramiki Bolesławiec, tak wieć jeśli dostałabym komplet filiżanek albo chociażby jeden talerzyk, to na pewno byłabym wniebowzięta.

Ceramika ta ma to do siebie, że można kompletować dodatki z różnych serii i będzie nadal wyglądała bardzo dobrze.

Karolina R. has reacted to this post.
Karolina R.