lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Jakie macie oświetlenie w domu z antresolą?

Hej mam pytanie . Jakie oświetlenie nas stołem w jadalni przy antresoli ? W salonie nad stolikiem kawowym bede miała wiszące z sufitu a jakie nas stół?

Tak naprawdę antresola daje wiele ciekawych możliwości aranżacyjnych. Możesz wybrać naprawdę atrakcyjne oświetlenie, nie ogranicza Cię tutaj za bardzo wielkość lampy, czy wysokość na jakiej wisi, jak w przypadku niskich pomieszczeń.

Zobacz sobie na przykład lampy wiszące w Leroy Merlin. W sklepie jest duży wybór klasycznych, ale i bardziej ekstrawaganckich rodzajów oświetlenia.

W nowoczesnym dobrze będzie wyglądała taka satelita:

W klasycznym moze coś takiego?

Nad stół w jadalni zamówiłam taką wiszącą listwę led https://www.megascena.pl/ramko/listwa-led-kolor-zwis-89-ramko.html 🙂 Wygląda nowocześnie, nie razi po oczach, łatwo utrzymać ją w czystości.

Natomiast mnie aktualnie przypadły do gustu lampy kinkietowe  jakie znalazłam  w sklepie Elektro Mag. Kojarzycie tą firmę? Wiecie, że tam możecie kupić najróżniejsze lampy  i  w znakomitych nawet cenach. Warto się u nich rozglądnąć, bo kupicie tam porządne  artykuły na  miarę swoich oczekiwań.

Fakt, oświetlenie jest bardzo ważne.