lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Najmocniejsze tabletki na libido dla kobiet z ziołami z Ameryki Południowej stosowane przez gwiazdy

Czy wiecie że są pewne tabletki które stosują kobiety na zwiększenie potrzeb seksualnych ?. Dokładnie czytałam że stosują je nawet gwiazdy filmowe. To są jakieś egzotyczne zioła z Ameryki Południowej które działają podobnie jak niebieska tabletka dla mężczyzn. W Polsce jest kilka sklepów jak się poszuka w internecie - a nie jest łatwo znaleźć, które sprzedają te wyciągi pod nazwa Feminam Libido. Przykładowo jest taka witryna która odsyła do sklepu http://www.feminamlibido.org/ . Sama zdecydowałam się wypróbować to cacko choc nie było tanie - około 90 zł za opakowanie ale powiem wam szczerze że 2 tabletki tego Feminam Libido po około 30 minutach spowodowały u mnie taką silna ochotę na seks jak nic wcześniej. Mój partner postarał się i sądzę że doszłam. Bez tych tabletek nigdy mi się nie udało. Seks po tym specyfiku daje naprawdę nieziemskie doznania. Polecam gorąco nawet jak nie cierpicie na obniżone libido spróbować tego bo to jest naprawdę cos wyjątkowego. A jeszcze jedno żadnych ubocznych nie mają działanie tego Feminam Libido zaczęło się u mnie po około 30 minutach i trwało jakoś godzinę a później zwyczajnie nie miałam już siły kochać się :)). oczywiście nic nie mówiłam mojemu partnerowi ale był wyraźnie zdziwiony jak go dopadłam taka napalona. :)).