Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: ZdrowieNie umiem schudnąć
lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Nie umiem schudnąć

Dziewczyny co jest ze mną nie tak? Trzymałam się diety ułożonej przez dietetyczke - waga ani drgnęła. Teraz mało co jem - ani kilograma mniej. Przykładowo wczoraj przez cały dzień zjadłam jedną kanapkę. Z napojów woda, cola zero i kawa bez cukru. I takich dni jest wiele, czasami przez cały dzień zjem tylko obiad, czasami jakąś zupę, czasami płatki z mlekiem. W te upały sporadycznie sobie pozwolę na jakiegoś loda.
Mama mówi że powinnam jeść mniej, no ale z czego mam odjąć, z tej jednej kanapki czy garść płatków mniej? Jestem już załamana, dodatkowo nie mam siły na nic - wracam z pracy (w pracy nie jem, tylko kawa z mlekiem bez cukru i woda) i często jestem tak zmęczona że muszę się przespać.

Może masz niedoczynność tarczycy, idź do lekarza

Żeby schudnąć trzeba jeść.. wiem coś o tym.. I niestety też słyszałam że mam jeść jeszcze mniej jeszcze mniej tylko ze później skończyło się to u mnie bułka i jogurtem w ciągu dnia przez co strasznie wycieńczyłam swoje organizm, później zaszłam w ciążę która poroniłam bo organizm nie poradził sobie z tak dużym obciążeniem.. także nie słuchaj !
Zacznij jeść!
Ale przede wszystkim zrob podstawowe badania krwi, tsh, ft3 I ft4 i usg tarczycy

No i polecam ćwiczyć. Znajdź aktywność fizyczną, która przynosi Ci przyjemność:
https://ewarszawa.com.pl/rodzina/fitness-na-trampolinach-wyprobuj-czegos-nowego
Spróbuj fitness na trampolinach.