Sztuka Wyboru
Please or Zarejestruj to create posts and topics.

Papierowa lampa podłogowa

Dziewczyny czy któraś z was ma lub miała do czynienia z taką lampą? Zastanawia mnie czy światło które daje jest bardzo słabe/ ciemne czy świeci w miarę jasno.?

Przy ograniczonych funduszach opcja moze być dobra. Lampy takie nie są drogie oraz dają delikatne przytłumione światło. Mają jednak moim zdaniem dwie wady

wykonanie, są slabo wykonane oraz szybko sie psują

jak rownież to, ze wpadają do nich owady. Miałam kiedyś taka lampę wiszacą i nigdy wiecej, owad wpadł i potem nie mogłam wieczorem zasnąć bo co chwilę się o lampe obijał

Na Twoim miejscu przejrzałabym sobie sklepy internetowe oraz wybrała coś innego. Zerknij sobie tutaj https://www.elampy.pl/kinkiety/4769-kinkiet-gaster-gu16016-1r-wh.html 

Taka lampa szybko się kurzy, należy ją ostrożnie, na bieżąco czyścić na sucho by jej nie rozerwać. Podświetlony kurz wygląda źle, a przy takich lampach bardziej się to rzuca w oczy. Jeżeli chce się zaoszczędzić pieniądze, to już lepszą wersją będzie plastikowa, chociaż to już nie ta faktura. Przynajmniej szybko i wygodnie się czyści plastiki, używam do takich powierzchni miotełkę do kurzu swiffer. Świetnie się sprawdza w bieżących porządkach, nie wyczyści starego lepkiego kurzu.

(id: 0)