Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: KosmetykaPiękne rzęsy
lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Piękne rzęsy

Mam naturalnie delikatne i jasne rzęsy, chciałabym je wzmocnić, wydłużyć, aby nadały charakteru mojej twarzy. W pierwszej kolejności rozpatruję naturalne metody (na przykład olej rycynowy), ale zdecydowałabym się również na zabieg przedłużania, jeśli efekt miałby wyglądać naturalnie.

Czy ktoś interesował się tym zagadnieniem i służy radami?

Efekt przedłużania jest super ale niestety stale stosowany osłabia rzęsy tak więc stosowałabym na specjalne okazje.  Polecam robić sobie hennę i dodatkowo tuszować dobrym tuszem plus kreska na powiece. Można tez przykleić sztuczne rzęsy jak to na co dzień czynią Japonki. Jeśli chodzi o odzywki nie robiłabym sobie wielkich nadziei. To kwestia genów.

Słyszałam, że są na rynku odżywki z bimatoprostem, który naprawdę stymuluje wzrost rzęs. Poza tym czytałam na stronie naturalnerzesy.pl że regularne stosowanie olejku rycynowego bardzo wzmacnia i przyciemnia rzęsy, zaczęłam już kurację rzęs, mogę podzielić się efektami za kilka dni 🙂

Masz wielkie szczęście, że masz piękne rzęsy z natury)) Wiele kobiet nie może się tym pochwalić... Mogę powiedzieć, że przedłużanie tylko zaszkodzi naturalnemu pięknu. Najlepiej nie eksperymentować. Zabieg laminowania rzęs oraz wysokiej jakości materiały  link do strony pozwalają mi podkreślić naturalność.