Sztuka Wyboru
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Prezent na ślub

Hej!
Za niedługo będę świadkową na ślubie przyjaciółki i chciałabym jej dać jakiś nietuzinkowy prezent, który będzie mogła wspominać po latach i przypominać sobie cudne chwile. Macie jakieś pomysły? Co u Was sie sprawdzilo?

Ja dostałam od świadkowej komplet porcelany obiadowej pamiętam o niej przy każdym obiedzie 😉 z pracy dostałam tez komplet sztućców Gerlacha mamy go już rok używany codzienne i nie widać żadnych śladów użytkowania a tez miło wspominam wszystkich z którymi pracowałam a prezent na lata 😉
Jesli panna młoda jest wierząca, dobrze będzie zastanowić sie nad podarowaniem jej pisma świętego:
https://www.meritohurt.pl/pismo-swiete/biblia-jerozolimska-paginowana,11183,1.html

Jak na stronie.

Przepraszam jeśli wydam się małostkowa, ale świadkowa to partnerka świadka, natomiast kobieta świadek to świadkini.

Co do prezentu, podpowiedzią niech będzie hobby przyjaciółki, jej zainteresowania, pasje jakie rozwija i pielęgnuje. Dla przykładu pióro dla piszącej dziennik, etui na kij z osobistym grawerem np. monogramu dla golfistki, srebrna taca dla celebrującej popołudniowe herbatki, piękny skórzany robiony na zamówienie pas na akcesoria dla fryzjerki, etc. Ja bym szła w tym kierunku.

Pozdrawiam serdecznie,

Magda

W sumie to macie racje.

Facebook prywatny Haliny Kozłowskiej
Pinteres Haliny Kozłowskiej