Sztuka Wyboru
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

przebranie na wieczór panieński

Przychodzę się pożalić, bo wiem, ze zrozumiecie  za tydzień jest wieczór panieński mojej przyjaciółki i dziewczyny wymyśliły, ze musimy się ubrać tak samo (?!). No i padło "sakramentalne": No to koszula w kratę i trampki, bo to każdy ma.
No i klops - bo ja nie mam. A jak nie mam, to mam kupić w Carrefourze za 30 zł, a ja zła i paskudna kupić nie chcę, bo staram się nie kupować chinczyzny i rzeczy, które mogę co najwyżej po wszystkim wyrzucić.
Zrozumienia nie ma, bo to przecież panieński kogoś bliskiego i to tylko 30 zł. A we mnie się mimo wszystko gotuje, bo to moje 30 zł i to ja powinnam nimi dysponowac, a nie obce mi osoby. Nie po to pozbywam się rzeczy i odmawiam sobie kupowania rzeczy ładnych i porządnych (ale niepotrzebnych), żeby lecieć do sklepu, bo "muszę"...
Pożyczenie to dobry plan albo kup i sprzedaj/oddaj po jednym razie.
Chociaż jak dla mnie te wszystkie ślubne "rozkazy" są idiotyczne, ale no słabo tak sprawić przykrość koleżance i jako jedyna się wyłamać.
A moze by tak zaproponować innego typu przebrania? Możecie zajrzeć sobie do sklepu Partytito. W sklepie jest spory wybor róznego rodzaju przebrań, które będą idealnie nadawały sie na panieński.
(id: 0)