Sztuka Wyboru
Please or Zarejestruj to create posts and topics.

Samodzielne robienie sobie manicure w domu

Hej dziewczyny mam pytanko chciała bym kupić lampe i robic sobie w domu sama paznokcie chodzi mi tu o hybrydy co tylko się maluje paznokiec i dake pod klampe:).Dziewczyny kompletnie nie wiem.co i jak jestem zielona w tym temacie,koleżanka mi cos pbjaśniała..jaka lampe najlepiej kupić? Czym to się zmywa??;) Z góry dziękuje za pomoc  bardzo bym chciala roboć sobie sama ale musze też mieć jakies pojęcie:)

Poczytaj sobie na stronie Semilaca czy Neonaila jak się robi hybrydy. Tam jest wszystko objaśnione. Albo tutoriale na youtube.

To nie jest coś co da się wytłumaczyć w kilku zdaniach.
Warto też przejść się na kurs z robienia maniucure hybrydowego

Porównaj sobie ceny w sklepach internetowych, wiele firm ma w ofercie lampy. W dobrej cenie lampy oraz inne akcesoria kupisz w sklepie Provocater.  Aceton, nail cleaner i blok kupisz w każdej drogerii. Bazę i top coat kupuję z Provocater, ale spokojnie możesz coś innego, byle było dobre.

Jesli chodzi o lakiery to kwestia gustu. Konsystencje bywaja rózne, osobiscie lubię lakiery ze wspomnianej tutaj przeze mnie marki z uwagi na to, że są jednoczesnie gęste oraz dobrze napigmentowane tak wiec niektóre odcienie kryją po jednej warstwie, a sama nie lubię marnować czasu na malowanie paznokci po kilka razy 😉 https://provocater.pl/035-cherry-ripe

Poza tym trudno jest je rozlać na pazurkach.

(id: 0)