Sztuka Wyboru
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Urządzenie domu

Własnie jesteśmy na etapie odbierania swojego pierwszego mieszkania i zastanawiam się czy warto decydować się na usługi projektanta wnętrz?

Czy jednak zdecydować sie na urządzenie pomieszczeń samodzielnie?

NIe zdecydowałam się na projektanta z kilku względów

jest to bardzo wysoki koszt którego nie chciałam ponosić

nie znalazłam nikogo kogo portfolio rzeczywiście by mi się podobało

poza tym chciałam samodzielnie urzadzić mieszkanie, lubie wystrój wnetrz oraz w sieci jest bardzo wiele inspiracji, którymi mozna przy wystroju się zasugerować 🙂

Na przykład strona Bird.  Na stronie mozna znaleźć wiele ciekawych propozycji wnętrzarskich.

Wszystko będzie zależało w dużej mierze od tego ile jesteśmy w stanie przeznaczyć na ten cel. Równie dobrze można szukać oszczędności na usługach związanych z projektowaniem wnętrz. Jest to jak najbardziej realne patrząc na to ile w sieci znajdziemy informacji na ten temat. Wystraczy wejść na pierwsze lepsze forum budowlane gdzie ludzie dzielą się swoimi pomysłami. Jesli mamy wystarczająco rozwiniętą wyobraźnie przestrzenną to damy sobie radę 🙂 Warto zwrócić uwagę na jak najwięcej detali bo to one będą decydowały o nowoczesności naszego wnętrza. W łazience możemy zdecydować się na villeroy and boch umywalka nablatowa dającą dużo innowacyjności jeśli chodzi o wygląd i funkcjonalność. Do tego bateria z wykorzystaniem technologii oszczędzania wody i mamy komplet.

(id: 0)