Sztuka Wyboru
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Zabiegi na twarz przed ślubem

Cześć! Przychodzę z pytaniem o polecenie zabiegów na twarz, które warto zrobić przed ślubem, aby skóra była gładka, promienna i z mniejszą skłonnością do wypryskow? Wiadomo... wielogodzinny makijaż, stres, różne rzeczy mogą dziać się z twarzą .
Poza tym zależy mi na zniwelowaniu zaczerwienienia i przebarwień w okolicach żuchwy, które są spowodowane wypryskami hormonalnymi.. Mam też problem z dużym święceniem się.
Coś w stylu oksybrazji, mikrodermabrazji?
Kiedyś przez przezuszenie skory na sloncu , solarium itp mialam starsze problemy, co 3 tyg chodziłam do kosmetykczi leczylam sie kwasami, mikrodemabrazja, laserem itp..wydawalam na kazdej wizycie ok 200 zl.. zajelo mi to pol roku i aktualnie nie mam problemów z cera... nie moge tylko dopuszczac do przesuszenia. Bylam nie dawo na weselu gdzie Panna mloda miala straszna cere i pod makijażem wugladalo to jeszcze gorzej.
Czasem nie rozumiem dziewczyn które wymyslaja na swoj slub bog wie co, cuda na kiju a nie zadbaja o najważniejsze czyli o sama siebie i o swoj wyglad... zamiast wydawac kupe kasy na magnesy dla gosci lepiej isc i zainwestować w kosmetyczke. Oczywiście wiem ze nie kazda z nas moze od tak wyleczyc ale zawsze może to złagodzić.  polecam ci kwasy w szczegolnosci.

Szczerze to też stałam przed tym wyborem, ale nie odwazylam się ryzykować przed tak ważnym dniem, bo nie wiedziałam jak moja skóra zareaguje 🤭😁 makijaż na szczęście sprawdził się w 100%

Jeśli już jednak chcesz na pewno wybrać się na takie zabiegi, polecam zabiegi typowo relaksujące. Jak na przykład zabiegi w spa takie jak masaż. Na twarz jedynie mocniejsze nawilżenie.

https://hanzapalac.pl/177/b,28/blog/jakie_zabiegi_kosmetyczne_warto_wykonac_przed_slubem

(id: 0)