lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Co na prezent na rocznicę ślubu dla teściów?

Kochani,potrzebuję pomocy co można kupić na prezent na 50 rocznicę ślubu dla teściów,brak pomysłu bo Oni wszystko mają ,chciała bym coś takiego innego niż obrus czy patelnię....

Album rodzinny, jeśli zdobędziesz zdjecia to nawet takie z lat ich narzeczeństwa, potem ślub, dzieci,wnuki itd.można dołączyć rodzeństwo, rodziców jak kto uważa takie albumy robią drukarnie. Ja robiłam swojej babci na 80ur.była zachwycona i teściowej na 70ur.

Moi rodzice kiedyś poprosili na rocznicę gramofon, kupiliśmy nowy stylizowany na stary, więc prócz płyt winylowych mogą słuchać cd, radia a nawet z pendriva - aczkolwiek jest to już specyficzny prezent i wiem, ze wielu osobom może się nie podobać.

Można też zastanowić się nad zaplanowaniem wyjazdu w jakieś ciekawe miejsce. Rodzicom zaproponowałabym na pewno wyjazd do sanatorium:

https://www.sanatoriaslowacki.pl/terma-slowacki/rehabilitacja

Zobacz sobie turnusy rehabilitacyjne tutaj

Ja kupiłam teściowej ulubione perfumy a teściowi ciepły szlafrok bawełniany 

takie prezenty kupiłam bo chcieli je sobie kupić i uroczysta kolacja zamówiona w restauracji.

Może  ciepłe piżamy damskie i męskie? Żeby im obu było przyjemnie i miło na nadchodzącą zimę.

Na taką okazję pasuje skrzynka prezentowa z eleganckim grawerem https://www.pocztakwiatowa.pl/prezenty/prezenty-z-grawerem. To miły akcent, pokażesz teściom, że o nich pamiętasz 🙂

Cytat z Urbike data 8 lipca 2022, 13:24

Kochani,potrzebuję pomocy co można kupić na prezent na 50 rocznicę ślubu dla teściów,brak pomysłu bo Oni wszystko mają ,chciała bym coś takiego innego niż obrus czy patelnię....

Mam wrażenie, że w przypadku osób, które "wszystko już mają" fajnym pomysłem są zawsze jakieś nazwijmy to, przeżycia. Nie neguję w żadnym wypadku prezentów takich jak garnki, ręczniki, obrusy, wręcz popieram prezenty praktyczne, a szczególnie takie, które zasugerują nam sami obdarowani, ale wszystko właśnie zależy od sytuacji i ludzi. Osobiście, z takich ręczników czy garnków ucieszyłabym się pod warunkiem, że faktycznie bym potrzebowała - to są zazwyczaj oklepane rzeczy i niby jesteśmy przeświadczeni, że każdy to ma, niby ma, ale to się też niszczy. Jeśli trafimy właśnie w ten czas, gdy trzeba wymienić na nowe - super. W innym razie, klapa.

Po tym przydługim wstępie, wyjaśnię 1 myśl. Jak ktoś już ma wszystko, to sugerowałabym np. (wszystko w zależności od budżetu) bilety - do teatru, na wystawę, może jakiś ciekawy koncert w mieście, kolacja w eleganckiej restauracji, weekend w SPA, masaże relaksacyjne/lecznicze, prywatna degustacja alkoholu, np. wina, jakaś wycieczka. Zawsze fajnie połączyć prezent z zainteresowaniami, też jeśli państwo są aktywni fizycznie (nie chcę generalizować w żadną stronę, 50 rocznica sugeruje mi wiek powyżej 70 lat, ale to nic nie znaczy) można pójść w tę stronę - rowery, kurs golfa, może rakiety do tenisa - lub squasha i do tego lekcje z trenerem?

Z rzeczy materialnych, ale nieco ciekawszych niż standardowe, przychodzą mi do głowy np. zegarki z grawerem, eleganckie perfumy czy dobry alkohol - to nigdy z mody nie wychodzi. Jeśli państwo mają gramofon, to fajnie jest wyszukać jakieś smaczki vintage - np. coś z lat młodości 🙂 A może nawet udałoby się dotrzeć do twórcy i poprosić o dedykację dla rodziców ... 😀

PS Domyślam się, że rocznica za wami, wnioskując po dacie wpisu, ale zostawiam moje przemyślenia na przyszłość. Może kiedyś się przydadzą 🙂

Może kosze prezentowe? https://www.napu.pl/kategoria/prezent-na-25-rocznice-slubu/ jest bardzo duży wybór, myślę, ze coś znajdziesz 🙂