Sztuka Wyboru
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Czytnik ebook czy warto

Zastanawiam się nad kupieniem sobie czytnika ebook. Czy Waszym zdaniem warto jest sobie sprawić i czy czytacie dzieki temu mniej ksiązek papierowych?

Gdzie kupowac takie ebooki?

Kindle PaperWhite polecam!
Kupuje mniej papierowych książkę odkąd dostałam kindla
Bardzo fajne promocje sa na e-booki - dużo tańsze niż na papierowe wiec sie opłaca
I przy okazji jest bardzo wygodny Wkładasz do torebki i mnóstwo książkę do wyboru w jednym miejscu.
Dobre promocje na ebooki ma obecnie ibuk, jest tam rowniez mozliwośc wykupienia sobie abonamentu na ebooki. https://www.ibuk.pl/eksiazki.html
Kindle PaperWhite polecam!
Kupuje mniej papierowych książkę odkąd dostałam kindla
Bardzo fajne promocje sa na e-booki - dużo tańsze niż na papierowe wiec sie opłaca
I przy okazji jest bardzo wygodny Wkładasz do torebki i mnóstwo książkę do wyboru w jednym miejscu.
Dobre promocje na ebooki ma obecnie ibuk, jest tam rowniez mozliwośc wykupienia sobie abonamentu na ebooki.

Nie chce byc zlosliwa ale nie wiem jak inaczej ubrac mysli w slowa. Zawsze jak piszecie to leca linki i pachnie to reklama. Gdzie kupic czytnik? W prawie kazdym sklepie z elektronika i z ksiazkami. Jest tyle stron, gdzie mamy porownania czytnikow z tak prostym opisem, ze nawet osoba nie majaca pojecia o elektronice bedzie mogla cos dla siebie wybrac.

To zależy od Twoich preferencji i stylu życia. Jeżeli np dużo czasu tracisz w komunikacji miejskiej to pewnie byłaby to dobra inwestycja. W domu dałabym odpocząć oczom od ekranu i czytałabym papierowe książki. Ja np uwielbiam papierowe książki dlatego nie sądzę, żeby posiadanie e-booka mogłoby w moim przypadku wpłynąć na ilość posiadanych książek. Druga rzecz to literatura, którą czytasz. Na przykład w przypadku niszowych wydawnictw czy starych tytułów może być problem z dostępnością e-booków.  Sprawdzi się natomiast w przypadku nowości wydawniczych, co do których nie wiemy, czy będziemy chcieli je mieć w domowej biblioteczce. Dla mnie na przykład objawieniem okazały się audiobooki. Słucham ich kiedy wykonuję pracę typu sprzątanie, gotowanie czy na przykład niewymagającą nadmiernego myślenia pracę zawodową.

Moim zdaniem czytanie w domu na czytniku jest rownież wygodniejsze. Dlatego, ze mogę na przykład obsługiwać czytnik za pomocą jednej ręki, co nie jest możliwe w przypadku tradycyjnej ksiażki. Poza tym czytnik ma podświetlenie, dzięki temu wygodnie czyta się wieczorami. Obecnie wybór ksiązek jest bardzo duży, nie ma problemu z dorwaniem starszych pozycji, klasyków.

Facebook prywatny Haliny Kozłowskiej
Pinteres Haliny Kozłowskiej