Sztuka Wyboru
Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: ZdrowieDetoks sokowy
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Detoks sokowy

Cześć, jakie są wasze opinie na temat detoksu sokowego? Planuję przejść na takie kilkudniowe oczyszczanie, ale zupełnie nie wiem, jak się za to zabrać. Podzielcie się swoimi radami, ale też przepisami na smaczne soki 🙂

Są nawet takie wyjazdy. Ludzie jadą na tydzień do ośrodka oraz przechodzą tam dietę sokową. Najtrudniej ponoć jest w drugim oraz trzecim dniu, kiedy organizm cierpi oraz bardzo chce się jeść. Ponoc jednak jeśli wytrwa się te dni, jest już coraz lepiej. NIe jestem do detoksu przekonany z uwagi na to, ze jest to dieta wyczerpująca organizm oraz nie ma w sobie błonnika. Z drugiej strony wiele osob wypowiada się na temat diety w sposób pozytywny Trzeba samodzielnie przemyślec czy się na to decydować czy nie i dopiero wtedy podjąć decyzję 😉

Zerknij sobie na blonnik od aura herbals https://auraherbals.pl/ Ma dobry sklad/

Detoks w sensie picia tylko soków? Nie wytrzymałabym z głodu, dlatego śniadanie zastępuję zielonym smoothie (kiedyś kupowałam po drodze do pracy słodkie bułki), potem piję niegazowaną cisowiankę, czerwoną herbatę i jem 3 lekkie posiłki na bazie sezonowych owoców i warzyw, kaszy, hummusu czy nasion chia

Facebook prywatny Haliny Kozłowskiej
Pinteres Haliny Kozłowskiej