Sztuka Wyboru
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Jaki ładny kobiecy zapach

Szukam jakiś jakiegoś ładnego zapachu. Takie który długo się utrzymuje. W swojej toaletce mam Playboya oraz Jimmmy Choo i powiem szczerze już trochę mi się znudziły. Jakieś propozycje?

a zastanawiałaś się może nad perfumami z feromonami?
Sama obecnie mam dwie buteleczki:
Love Desire - delikatny, kwiatowy zapach
Sexual Attraction - niewielka buteleczka, odpowiednia do torebki
Podobają sie innym osobom. Nie wiem czy to większa pewność siebie czy rzeczywiście te feromony coś działają ale zbieram za nie wiele komplementów.

Cytat z jagnatka data 23 listopada 2020, 08:26

Szukam jakiś jakiegoś ładnego zapachu. Takie który długo się utrzymuje. W swojej toaletce mam Playboya oraz Jimmmy Choo i powiem szczerze już trochę mi się znudziły. Jakieś propozycje?

Wydaje mi się, że doradzić przez Internet w takiej kwestii to karkołomne zadanie. Moja propozycja to pójść do bardzo dobrego salonu z perfumami gdzie zatrudniane są konsultantki. Nic to nie kosztuje. Albo samej pójść do EMPIKu i powąchać.

Można oczywiście odpłatnie skorzystać z usług stylisty zapachu. :)))

Zawód STYLISTA ZAPACHOWY

Ja uzywam Miss Dior (Dior)-kwiatowy, rzeski, wiosenny
i Mademoiselle (Chanel)-mlody, ale wysublimowany, jesienny,
obie wody toaletowe, bo perfumy sa za intensywne dla mnie. Dlugo sie utrzymuja i nie trzeba ich duzo (najlepiej na wlosy i kolnierzyk, zeby skory nie psuc).
Z tanszych wczesniej uzywalam Naomi Campbell (Naomi Campbell), z tego co pamietam byl dziewczecy i tez sie dlugo utrzymywal.

Polecam sie wybrac do Sephory i powiedziec konsultantce, jaki dokladnie zapach Pania interesuje (kwiatowy, owocowy, slodki, nie slodki, wytrawny itp.), ja tak zrobilam i tak znalazlam Miss Dior, ktory jest moim zapachem juz dobre 5 lat. I polecam wyprobowac, tzn. psiknac sie raz czy dwa i pochodzic caly dzien, bo perfumy mieszaja sie z naszym zapachem i na kazdym pachna troche inaczej. Mama mojego partnera tez namietnie uzywa Mademoiselle i jak dostalam je od jego taty w prezencie to sie oboje z partnerem troche przestraszylismy, ze bede pachniec jak jego mama, ale mimo tych samych perfum zapach jest zupelnie inny.

Miałam kiedyś Love Desire ! I pamiętam,że naprawdę dobrze się trzymały i podobały się innym. Tłumaczyłam sobie, że nie jest to skutek feromonów ale ładnego zapachu chociaż kto tam wie 😉 Może rzeczywiście coś zawierają w sobie specjalnego. Buteleczka bardzo średnia z wyglądu ale jak się człowiek rano popsikał to czuć było nawet po 8-9 godzinach czyli lepiej niż niektóre najdroższe. Trochę o nich zapomniałam do teraz ale chyba sobie na dniach zamówię.

No to mnie poważnie zaciekawiłyście : ) Gdzie można zamówić te feromony? Dostanę je w normalnej drogerii na mieście?

I jaki mają efekt na inne osoby? Czy nie jest to aby placebo?

W drogeriach ja osobiscie nie widziałam. Może sie pojawiły ale wtedy kiedy ja zamawiałam to przez internet. Wpisz sobie Love Desire w wyszukiwarkę to na pewno wyskoczy Ci lista sklepów. Wydaje mi sie,że nie był to efekt placebo bo jeszcze za żadne inne perfumy tylu komplementów nie zebrałam.

Nie tylko ze strony przeciwnej ale również od kobiet. W pracy. Nie przyznałam się,że używałam feromonów bo może źle by się na mnie popatrzyły 😉

Ostatnio jak sobie czytałam o technikach manipulacji to feromony to często stosowana taktyka.

Ale one nie dziąłają na ludzi... Słyszałem, że to tylko mrzonka.

W tym miejscu możesz znaleźć Pasy PCV, Które mogą CI się przydać w różnych sytuacjach 🙂

Też czasami stosuję perfumy z tzw feromonami. Zwykle opierają się one na piżmowym zapachu. Coś tam słyszałam o love desire. Możesz ewentualnie wrzucić ich fotkę? Chciałabym zobaczyć jak wyglądają w rzeczywistości...

Ile za nie dokładnie płacisz?

A taki kultowy Chanel Chance? Ja od jakiegoś czasu na niego poluję ^^'