Sztuka Wyboru
Please or Zarejestruj to create posts and topics.

Ozdoby na paznokciach

Dziewczyny jaki typ manicure preferujecie?

Wolicie paznokcie pomalowane na gladko czy moze ozdobne?

Zależy, na co mam ochotę 🙂

Bywają dni, w których mam ochotę na klasyczne nudziakowe paznokcie.

Bywają dni, w których mam ochotę na zdobienia.

Latem oraz wiosną preferuję delikatne pastelowe zdobienia. Od jesieni do zimy wole mocniejsze, nasycone kolory, w okresie karnawałowym zdarza mi się poszaleć z mocniejszymi zdobieniami, jakimiś brokacikami 😉

Jeśli szukasz inspiracji, zerknij sobie na stronę Provocater https://provocater.pl/pylki-do-paznokci-hybrydowych

Mają na niej wiele oryginalnych zdobień paznokciowych.

Kiedyś najbardziej lubiłam czerwone paznokcie w różnych odcieniach - od klasycznej, intensywnej czerwieni po ceglasty, zgaszony odcień - albo beżowe, w odcieniach nude. Jesienią lubiłam czasem się pobawić w brązy, szarości.

Teraz mój ulubiony manicure to paznokcie przeciągnięte odżywką albo bardzo delikatnym, semitransparentnym lakierem. Jakoś najbardziej estetycznie i elegancko to według mnie wygląda i pasuje do każdej sytuacji. Czasem oczywiście nadal pomaluję na czerwono, kiedy najdzie mnie na to ochota.

Paznokcie lubię raczej krótkie, nigdy też nie przepadałam za ozdobami i wyrazistymi kolorami, bo zawsze lubiłam, żeby paznokcie ładnie współgrały ze strojem itp., nie podoba mi się, kiedy się wyróżniają i rzucają w oczy albo kontrastują z całością wyglądu. Oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie 😉

(id: 0)