lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Basen ogrodowy dla dziecka

Basen dla dwulatka . Macie coś fajnego ?  chodzi mi o mini basenik. Mamy tez duży basen . (Tylko z nami kąpiel ) Ale na koniec sezonu chcialam mini basenik aby jeszcze stopki pomoczyc wlać ciepla wodę i wylać .

O to temat dla mnie. Ogólnie polecam kupić prosty basenik, nie mam przekonania do baseników z różnymi dekoracjami takimi jak palemki czy zjeżdżalnie - nie są zwykle dobrej jakości.  . Z doświadczenia polecam zwykły kwadraciak, np 2m i wlanie wody tylko do pierwszej przegrody. Rano wlewasz i od 12 masz już cieplutką. Wrzuć tsm zabawki wodne, typu piłeczki, przelewaczki itp zjeżdżalnia ogrodowa i gotowe. Sprzątanie tego zajmuje 10min, po zabawie po prostu wlewasz wodę i tyle. W przyszłym roku nalewasz wody onjeden poziom więcej, potem jeszcze o jeden. I tak o to za 200zł masz basen dla Ciebie i dziecka i dzieci znajomych na 3 lata. A te wszystkie pierdy które oferują dmuchańcowe cudne baseny tylko wyglądają, praktyki tam zero 😉

No ale moze to po prostu moje doświadczenia, chętnie poczytam o innych.

Jeśli chodzi o zakup, to dobrze jest porównać sobie ceny w wielu sklepach. Ostatnio baseny dla dzieci widziałam w dobrej cenie na stronie Leroy Merlin.