Sztuka Wyboru
Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: KosmetykaBrwi
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Brwi

Pytanie w sumie makijażowe. Szukam sposobu na utrzymanie dłuższego makijażu brwi. Ostatnio mi się nie chce tracić na to czasu, bo brwi mam mało, rzadkie i długo je maluję. Więc chciałabym sobie zrobić coś co chociaż z miesiąc potrzyma.
Zdarza mi się robić zwykłą hennę (Refectocoil), ale tak jak na włoskach się spoko trzyma nawet 2-3tyg, tak ze skóry szybko schodzi. A włosków mam mało, więc zależy mi też na barwieniu skóry.
Znalazłam 2 rzeczy, gdzieś mi mignęła henna pudrowa z Delia, a na youtubie kilka filmików o laminacji brwi w domu zestawami z neta, nie wyglądało to na wybitnie skomplikowane.
Ale ma to sens? Czy będzie się trzymać tak jak zwykła henna z Refectocoil? Kto używał jednego z tych dwóch sposobów i jakie ma wrażenia?
Tylko sposoby w domu, nie u kosmetyczki. Do fryzjera się wybieram jak sójka za morze, więc na kosmetyczkę to już kompletnie brak czasu niestety

Mam podobnie. Sama jednak nie używam henny, zdecydowanie badziej wolę pomady do brwi jak również kredki.Moim zdaniem dobrze dobrana pomada pozwala dać efekt o wiele lepszy niż henna. Która poza tym usztywnia brwi i powoduje, ze trudno je się układa.

Do regulacji polecam sprawić sobie również porządny trymerek. Dzięki temu regulacja brwi jest mniej problematyczna oraz szybsza.

https://puderek.com.pl/10338-trymer-nozyk-do-brwi-3-szt.html

Zakupisz tutaj

Facebook prywatny Haliny Kozłowskiej
Pinteres Haliny Kozłowskiej