lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Casual a klasyczna elegancja

Drogie damy!

W przyszłym tygodniu biorę udział w służbowym wyjeździe. Zaproszenie przewiduje także kolację, po której zwykle następują tańce. W dopisku wskazano, że obowiązuje strój casual. I okazuje się, że taka klasyfikacja nastręcza mi mnóstwo problemów. Jak się ubrać, żeby nie przesadzić w żadną stronę? Podpowiedzcie coś. Może macie jakieś własne doświadczenia?

Pozdrawiam

 

 

Droga Joanno,

włożyłabym sukienkę-futerał do kolan i niewysokie czółenka.

Pozdrawiam,

Ewa

 

Zgadzam się, że prosta sukienka + stonowane dodatki powinny tutaj pasować. Niezłą opcja byłyby także elegantsze spodnie + koszula rozpięta niezobowiązująco z podwiniętymi rękawami i jakiś dodatek pokroju apaszka czy naszyjnik.

Bardzo polecam inspirację stylem Ines de la Fressange

https://pl.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len=2&q=ines%20de%20la%20fressange%20style&eq=ines%20de&etslf=4528&term_meta%5B%5D=ines%7Cautocomplete%7C0&term_meta%5B%5D=de%7Cautocomplete%7C0&term_meta%5B%5D=la%7Cautocomplete%7C0&term_meta%5B%5D=fressange%7Cautocomplete%7C0&term_meta%5B%5D=style%7Cautocomplete%7C0

O! Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Bardzo podoba mi się pomysł z sukienką. Zwykle chodzę w spodniach z koszulą, więc byłaby to miła odmiana.

Polecam kierowac się czysta klasyką, niemniej dobrze jest również załozyć na siebie coś fikuśnego. Jesli chcesz się wyróznić polecam nie ubraniem ale dodatkami

torebka

nowymi butami

ewentualnie biżuterią

Dzieki temu będziesz w stanie zobrazować swoją indywidualność.

Jeśli szukacie dobrych sklepów polecam przejrzeć sobie trzewiki męskie w tym sklepie. Ostatnio zamawialam tam buty dla mojego męża.

Hm... wszystko zależy jaki masz charakter. Jeżeli jest to wyjazd służbowy postaw na elegancję, minimalizm, odrobinę kobiecości ale nie zapominaj również o wygodzie! Ubiór to nie tylko sukienka i sweterek to również dodatki, biżuteria, zmysłowe kolczyki lub delikatny naszyjnik. Z pewnością taki strój dopełniłabym odrobiną błysku! Sprawdź stronę  https://nubejewels.com/

Na pewno wpadnie coś w oko! Pozdrawiam!