lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Ćwiczenia na cellulit

Jakie ćwiczenia działają na cellulit na udach? Taki zaawansowany, z przodu i tyłu nóg. Bardzo dający się w kość.
Ale tak NAPRAWDĘ...pytanie do osób, które wygrały tę walkę

BODYWRAPPING
Dowolny balsam antycellulit + rozgrzewająca maść końska (PODSTAWA to próba uczuleniowa!!!). Najpierw maści dodajesz symbolicznie, w zależności od wrażliwości skóry możesz dojść do proporcji 1:1.
Zwykła folia spożywcza (ja kupuję na hurtowni taką wielką rolkę, jak mają w sklepach, bo wychodzi 10x taniej niż ta normalna).
Jeśli siedzisz w domu, to nawet pół dnia możesz w tym chodzić (ponownie - sprawdzaj wrażliwość skóry zaczynając od 15-30 minut), możesz na to ubrać leginsy i heja na rowerek lub inne ćwiczenia na uda Warto owijając się folią "zahaczyć" o brzuch, co by nie zsuwała się i nie rolowała.

Poczytaj sobie również o serum Onshea 

Nie ćwiczenia a dieta.

Cellulit likwiduje się całkowicie na diecie bezzbożowej i bezmlecznej a także niskocukrowej.

Godne polecenia są dieta ketogeniczna, dieta Dąbrowskiej, dieta Dobrych Produktów. Należy także odstawić produkty alergizujące

w celu wygaszenia ognisk zapalnych.

Cellulit można zwalczyć jedząc dużo błonnika i pełnoziarnistych produktów, a także owoców i warzyw, ponieważ przyczyniają się one do usuwania toksyn z organizmu, a tym samym zapobiegają grudkowości skóry. Do antycellulitowych produktów zaliczamy także szparagi, brokuły, tłuste ryby oraz egzotyczne owoce, np. grejpfruty, ananasy i cytryny.
Zwalcz cellulit - pij dużo wody
A najlepiej zrób detox, pij dużo wody i ruszaj się . No i polecam kupic sobie jakiś dobry kosmetyk na cellulit. Jak balsam od Bingo spa z kofeiną. https://puderek.com.pl/3691-bingospa-koncentrat-cynamonowo-kofeinowy-z-l-karnityna-250-ml-ujedrnia-na-cellulit.html
Najlepszy, najtańszy i sprawdzony efekt.
Nie czekaj na rozstępy bo będzie za późno!!!

Dieta (żadnych fastfoodów), picie wody, rozciąganie z gumami oporowymi i szczotkowanie na sucho. Same ćwiczenia nie wystarczą

Niestety niewiele mozna zrobic, bardzo dobrze jest to wyjasnione w tym filmiku

 

 

Hal Kozłowska has reacted to this post.
Hal Kozłowska

Wiecie - ćwiczenia to jedno,   a  drugie to dieta o którą trzeba tutaj zadbać.  Jak chodzi o mnie, to stwierdziłam ostatnio, że dieta wegańska   będzie dla mnie odpowiednia i chcę na nią postawić. Do tego wdrążę jeszcze ruch i gotowe- zadbam o swoją figurę we właściwy sposób, a także i zdrowie.