lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Czym macie przykryte kanapy w salonie

Czym macie przykryte kanapy w salonie? Koc? Narzuta? A moze jakies pokrowce polecacie na kanapę bez boków? Zastanawiałam sie nad zamówieniem narzuty tutaj https://domownia.pl/kategorie/sypialnia/tekstylia/narzuty

U mnie narzuty, najlepsze jakie udało się znaleźć pod kolor kanapy. Przy dzieciach kanapa już by mocno w kość dostała  😉

Polecam przejrzeć sobie w sklepach takie narzuty, moze cos Ci akurat wpadnie w oko. Co Ci sie spodoba.

Ja właśnie się zastanawiam, ale z drugiej strony to tak słabo wygląda... więc nie mogę się przekonać ... :C

 


Zajrzyj tutaj na Płyty plexi, a dowiesz się więcej 🙂

Ewelina has reacted to this post.
Ewelina

Uważam, ze najlepiej i najszlachetniej wyglądają wełniane koce tkane albo ręcznie dziergane. Kładziemy kiedy używamy. Po użyciu ładnie składamy i kładziemy z boku. Narzuty i pokrowce wg mnie są strasznie drobnomieszczańskie a poza tym są zrobione głównie z poliestru albo akrylu. Fuj. A jak przyjdą goście tylko oryginalna tapicerka .

izabela_cw@yahoo.com has reacted to this post.
izabela_cw@yahoo.com

Nie mam na kanapie zadnego nakrycia, jest skorzana, nie bardzo rozumiem idee przykrywania kanapy, czy nie lepiej kupic taka, zeby nie trzeba bylo jej zakrywac?

Przykrywam kocem, bo mój pies zostawia sierść

Przykrywam kocem bo mam 8 miesięczne dziecko które leżąc na kanapie potrafi czasami ulewać i nie wyobrażam sobie czyszczenia takich plam z tapicerki- musiałabym ją chyba prać co tydzień.