lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Depilacja brazylijska

Jak depilujecie okolice intymne?

Uzyywam ponad rok remingtona. I super. Niestety nie ma tak ,ze znikają włosy całkiem. Mi służy głównie do bikini. Włosy rosną ale o wiele wolniej i plackami. Wystarcza podgalanie. Nie ma wrastających ani zasuwających haszczy. Myszka jest gładziutka. Teraz stosuję tak z 3 x w miesiącu . Po naswietleniu włoski są lepiej dobite. Ja jestem zadowolona

Jeśli jednak chcecie pozbyć się włosków raz na zawsze, polecam depilację laserową w salonie.... Dobre efekty daje laser light sheer. Poczytaj sobie o tym tutaj .

Ja maszynką, przez jakiś czas używałam kremów do depilacji żeby uniknąć podrażnień od maszynki, ale zajmowało to zbyt dużo czasu i nie było tez super efektów  a im częściej się depiluje tym mniej podrażnień jakby skóra się przyzwyczaiła.

No i zastanawiam sie jeszcze nad depilacją laserową. Bo jednak byłoby wygodne nie mieć tam włosków oraz nie musieć się zupełnie golic 😉 Szkoda tylko, ze jest to takie drogie 😉

https://kosmetycznerewolucje.pl/chcesz-miec-gladka-skore-na-wakacje-zacznij-depilacje-laserowa-juz-teraz/