lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Drzwi bezprzylgowe

Czy ktoś z Was zdecydował się na takie rozwiązanie? Polecacie?

Moge polecić. Wyglądają efektownie -  cena takich drzwi nie jest wygorowana, jedynie montaż obejmuje tylko wystawienie ich w otwór, trzeba pamiętać że ekipa wykończeniowa musi je prawidłowo obrobić z każdej strony tynkiem plus gips, oraz pomalować same skrzydła farbą ścienną by była identyczna faktura i odcień. polecam wykonanie agregatem malarskim.
Co do samego użytkowania należy dokładnie przeczytać jakie parametry i normy ma dany producent, spotkaliśmy się z wygiętymi drzwiamy co w tym przypadku mocno rzuca się w oczy a uznali to za normę.

Musisz tylko porównać sobie ceny takich drzwi bo bywają bardzo zróżnicowane, niekiedy cena zwala z nóg. Jednak w marketach jest ich już coraz więcej, takie bezprzylgowe drzwi wewnętrzne znajdziesz na przyklad w Leroy Merlin.

Doskonale że rozmawiacie o tym, co Wam się podoba. Ja sama mam nadzieję, że uda mi się kupić odpowiednie elementy. Na pewno klamki esentia zostaną przeze mnie dokupione do skrzydeł drzwiowych, ponieważ mi się po prostu podobają. Lubię niekonwencjonalne rozwiązania w dekoracji i użytkowaniu.