Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: Różne inneFototapeta
lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Fototapeta

Marzy mi się TAKA !! Most światła Nowego Yorku czy innego miasta..........

Co myslicie na jej temat, nie koniecznie ta ze zdjecia ale coś w takim klimacie;-)
Mam pokój na poddaszu, nie jej jakoś mega wielki i nie wiem wogóle czy to będzie pasować..
A druga kwestia to wogóle nie wiem jak to się robi, trzeba ją jakoś na kleju umocować czy jak ??

Masz tutaj dwie opcje

fachowców, którzy Ci taką fototapetę położą

jak również samodzielne kładzenie fototapety - druga opcja wbrew pozorom nie jest taka trudna, nie polecam sie jednak zabierać bez przygotowania, dobrze jest obejrzeć sobie filmiki na youtubie tak aby wiedziec jak się za to zabrać

Zerknij sobie do wallcolors https://wallcolors.pl/tapety/7292-tapeta-dark-blue-watercolor.html  , w sklepie jest ogromny wybór fototapet i jestem zdania, ze powinnaś tam znaleźć coś co Ci się spodoba 🙂 Klimaty miasta w nocy to nie moja bajka, ale jest tam wiele takich wzorów.

Mam taką w pokoju! Świetny pomysł! Na prawdę dodaje klimatu!

 

 


Tutaj natomiast możesz znaleźć Płyty poliwęglanowe. Bardzo fajne i całkiem nowe 🙂

Ja również mam fototapetę w salonie. Na początku planowałam położyc na ścianie cegłę, potem jednak pomysłałam sobie, ze nie dość, ze będzie to drogie, to jeszcze nie znam nikogo, kto mógłby mi tę cegłę położyć. Tak wieć postanowiłam zrezygnować z pomysłu oraz położyć tapetę i teraz sobie myślę, ze jest to dobra alternatywa. Również wyglada fajnie, nie musialam szukać fachowca, bo położyłam samodzielnie. Poza tym na razie tapeta mi się podoba, ale kto wie czy za rok czy za dwa koncepcja mi się nie zmieni? Jestem dość zmienną osobą i wiem, ze tapety łatwiej będę mogła się pozbyć niż wspomnianej cegły.

Od siebie dorzucę jeszcze sklep Leroy Merlin. Tapety są tam w duzęj ilości, w róznych wzorach oraz w o wiele rozsądniejszej cenie niż w mniejszych sklepach w sieci z tapetami. Polecam szczególnie tapety 3d

U siebie mam ten wzór

Ciekawa. Wyglada praktycznie tak samo jak cegła (aczkolwiek mi osobiście bardziej podoba się efekt prawdziwej cegly  - w ostatnim czasie widzialam, że mozna zamówić takie cienkie cięte cegły, dzieki temu mozna idealnie odwzorować efekt na ścianie).

Sama jestem wielką fanką wzorów roślinnych.Swój dom utrzymuje w klimacie retro i takie wzory tapet dobrze do wystroju pasują 🙂 Jeśli szukacie dobrego producenta tapet, polecam tapety od Eijffinger

https://tapetujemy.pl/Eijffinger

Mają świetne wzornictwo: