lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Ile macie ręczników i pościeli

Jak w temacie.

Ile macie kompletów ręczników oraz kompletów pościeli?

No i gdzie kupujecie?

W lazience kąpielowy każdy czlonek rodziny ma swój, plus wisi jeden "ogólnodostępny" do wycierania rąk. Oprócz tego przy bidecie mam w pojemniku komplet małych ręczniczków do osuszania okolic intymnych, po jednym użyciu idą do prania.

Kompletów pościeli mam bardzo dużo, bo lubie ją zmieniać. I jeśli coś mi sie spodoba to po prostu sobie pościel zamawiam 🙂

Najczęściej robię zakupy przez internet, jest taniej i wzory również ciekawsze. Fajne pościele są w sklepie Satyna24

Podepnę się do tematu. Czym kierować sie przy wyborze pościeli dla alergików?

Kołdy antyalergiczne to specyficzny produkt, jaki zyskuje sobie szerokie grono zwolenników. Jak pokazują badania to ponad 40% Polaków cierpi na jakiegoś rodzaju alergię. Najczęstszą przyczyną jest kurz i roztocza, często utrudniające spokojny sen. Oprócz pilnowania porządku w swoim domu, warto też rozejrzeć się za nowym kompletem pościeli. W sklepach internetowych znajdziemy kołdry antyalergiczne - https://www.luksusowysen.pl/koldry-syntetyczne przeznaczone także na sezon zimowy. Wypełnione są wysokiej jakości włóknem poliestrowym, zapobiegającym rozwijaniu się roztoczy. Do tego pozwalają ciału oddychać, zapewniając odpowiednią wentylację.