lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Ipad czy macbook na studia

Hejka dziewczyny! Kurcze mam nadzieje, ze mi pomozecie, bo naprawde nie wiem co lepszeXD Mam zamiar kupic macbooka albo ipada i problem w tym, ze nie mam pojecia co lepsze. Moj laptop ma 12 lat i jest juz baaardzo slaby. Od dawna myslalam o zakupie macbooka np Macbook air z 2019r albo air13 z 2018r. Od niedawna wkrecilam sie na temat Ipadow i teraz nie wiem co wybrac. Najbardziej zalezy mi na robieniu notatek do matury i na studia(slyszalam, ze do tego wlasnie ipad) ale tez wiadomo czasami do poogladania rzeczy, filmow itp. Myslicie, ze lepiej kupic macbooka, bo jednak laptop to laptop tym bardziej jak tamten nie nadaje sie do uzytku, czy ipada z klawiatura i pencilem. Ipada myslalam o pro 11 2generacji albo 10.2, bo polecany, ale nie wiem czy juz nie za stary(?)

Miałam na wiosnę podobny dylemat. Chciałam ipada ale jak zobaczyłam cenę po konfiguracji to zaczęłam się zastanawiać czy nie kupić macbooka. Co prawda finalnie stanęło na modelu pro więc kilkukrotnie pierwotny budżet przekroczyłam ale nie żałuję. Bardzo dobrze się na nich pracuje. Jednak co laptop to laptop i wydaje mi się, że dłużej wytrzyma.

Jesli nie masz odpowiednich funduszy, weź pod uwagę najem: https://imad.pl/dla_ciebie/najem

Opcję taką ma Imad.