lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Jak walczyć ze zmęczeniem

Kochane, jak sobie radzić ze zmęczeniem kiedy głowa pracuje na 500%?
Dawno temu pisałam tu, że mam szansę dostać się do działki CRM, pytałam Was tutaj co to w ogóle jest ale szansa jak to szansa, trzeba było ja wykorzystać, co wyszło mi super.
Na dzień dzisiejszy pracuje przy dużym projekcie wdrożenia nowego systemu, pracuje po angielsku, sprawia mi to ogromna satysfakcję, jednak wieczorem kiedy usypiam córkę zasypiam razem z nią, czyli około 20, moja głowa jest totalnie wyprana:O a o męża też trzeba zadbać. No właśnie.
Zastanawiam się czy są jakieś suplementy diety, witaminy, koktajle, no nie wiem, coś co pomoże mi funkcjonować wieczorem.
Domyślam się że organizm potem przestawi się na taki tryb pracy, będzie to naturalne środowisko, jednak chciałabym jakoś przetrzeć ten okres:D

Co innego ciało, co innego umysł. Pytanie, co chcesz osiągnąć? Organizm każe Ci spać, bo jest skrajnie wyczerpany, sam woła o odpoczynek. Teraz pewnie dostaniesz propozycje suplementów „cud”, jednak nic nie pomoże dopóki się porządnie nie wyśpisz i nie będziesz się zdrowo odżywiać.

Na lepszy sen oraz uspokojenie polecam zioła Ashwagandha. Mi osobiscie bardzo pomagają.

O adaptogenach napisał Pan Tabletka na swoim blogu:

https://pantabletka.pl/ashwagandha-jak-dziala/

Ciekawe są opinie użytkowników pod wpisem.

Daj proszę znać, jeśli się zdecydujesz, czy pomogło.

Pozdrawiam ciepło i życzę zdrowia!

 

A co myślicie o peptydach? Sama właśnie zaczęłam stosować, chociaż długo zastanawiałam się, które wybrać. selank vs semax - póki co padło na selank i czekam na efekty 🙂