lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Kreacja na ślub - wrzesień, szklarnia

Drogie Panie!

Za rok we wrześniu czeka nas wesele. Żeni się brat mojego męża.

Zaczynam się powoli rozglądać za kreacją - chcę przynajmniej ustalić co by mnie interesowało, co by było odpowiednie do miejsca uroczystości.

Ślub będzie cywilny, a przyjęcie odbędzie się w szklarni w stylu rustykalnym. Ścieżki wokół budynku wysypane są żwirkiem. Gdzieś wkoło rosną krzewy róż.

Mama przyszłej Panny Młodej ma jakieś fantazje o długich sukniach, jednak mnie wyjade się to przesadą - wszak to szklarnia a nie sala balowa pobliskiego pałacyku.

Jaka według Was kreacja będzie odpowiednia? Podzielicie się propozycjami w formie fotografii?

Według mnie odpadają zwiewne długie suknie, szyfony - będzie to druga połowa września. Żwirek na ścieżkach - chyba lepszy będzie słupek niż szpilka. Okropnie wyglądam w żakietach, marynarkach itd. więc pod uwagę biorę dodatkowo lekki płaszcz.

Oj mnie to najbardziej podobają się   suknie ślubne księżniczkowe  - od zawsze marzę o ślubie bajkowym, dlatego też i kreacja taka powinna być dla mnie :). Oczywiście każdy ma inny styl  i pomysł na siebie, a co do sukien - to każda jest inna i wyjątkowa.

Jeśli nie czujesz się dobrze w maxi, to może midi z długim rękawem: https://loola.pl/pl/p/Darla-bezowa-Sukienka-z-falbanka-i-dlugim-rekawem/858? Myślę, że będzie odpowiednia na tę porę roku, a nie jest przesadnie strojna, więc akurat na takie przyjęcie.