Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: GarderobaMarie Zelie
lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Marie Zelie

PreviousPage 4 of 4

Mam od nich dwie sukienki i jestem zadowolona. Jakosć wykonania ubrań oraz tkaniny sa świetne.

Ja również mam kilka ubrań od tej firmy i jestem zadowolona z jakosci wykonania. To co mi sie nie podoba to to,ze w ostatnim czasie idą we wzory, a sama lubie jednolite kolory tkanin. Mam również wrażenie, ze takie tkaniny są o wiele lepszej jakości niż te wzorzyste. No i wiele wzorów jest tam totalnie babciowych.... Lubię klasykę ale dla mnie te ubrania są jednak zbyt poważne  ( kupuję tam regularnie koszulki bo bardzo dobrze się nosza oraz są wykonane z porządnych tkanin).

Ogólnie jest wiele sklepów z dobrej jakosci odzieżą. Trzeba sobie tylko je przejrzeć. https://coupondojo.pl/ Dobre kupony są na stronie

Ja również miałam od nich sukienki. I nie mam zastrzeżenia co do jakości. Jedną jednak sprzedałam, druga wisi u mnie w szafie oraz niczego na razie nie będę z nią robiła. Materiały mają dobre, jednak kroje niekoniecznie mi odpowiadaja. Jesli ktoś lubi stylistykę retro, to się w nich zakocha, sama pomimo tego, ze doceniam ich wykonanie, nie czułam się w nich dobrze.

Zdecydowanie bardziej wolę młodzieżowe kroje sukienek. Jak również sukienki krótsze, przed kolano. Moim zdaniem sylwetka wyglada w takich ubraniach o wiele młodziej.

W ostatnim czasie spodobały mi sie nowe sukienki w Sinsay https://ding.pl/sinsay,1121

Na ding mają sporo dobrych promocji

Mój miesięczny budżet na przyjemności typu kosmetyki i ubrania wynosi 400 zł. Zazwyczaj wydaję wszystko, bo po prostu to lubię. Zarówno kosmetyki, jak i ubrania to takie moje hobby, zwracam uwagę na ich jakość i styl. Często kupuję na wyprzedażach albo korzystam z kodów zniżkowych, uwielbiam też lumpeksy. Raczej nie kupuję rzeczy, których na pewno nie będę nosić tylko dlatego, że są tanie. Na promocjach też nie kupuję kosmetyków - zazwyczaj używam naturalnych, więc mają krótki termin ważności. Zresztą i tak nie są drogie, wybieram dobre składy i polskie marki (lub rosyjskie). Mam ulubione firmy. Jeśli chodzi o kolorówkę, to wybieram raczej droższe kosmetyki w przypadku cieni do oczu i pomadek, róży, rozswietlaczy, a tańsze kupuję podkłady, puder, bo szybko się kończą. Rzadziej niż kiedyś kupuję niepotrzebne pomadki, błyszczyki itd, bo mam tego dużo i po czasie widzę, czego uzywam, czego nie. Można powiedzieć, że na błędach się ucze. Obserwuje, czego używałam, co mi było niepotrzebne i więcej tego nie kupuję. Jeśli uzywam często - inwestuję w coś droższego i lepszej jakości. I w ładnym opakowani.
Uważam, że każda kobieta powinna mieć w swojej szafie dobrą jakościowo bazę - tshirty, koszule, golfy, swetry, które nie są akrylowe, spodnie, spódnicę czy sukienkę - najlepiej w kolorach neutralnych, żeby pasowały do wszystkiego. Rzeczy, które się nosi często, muszą być dobrej jakości. I to wcale nie oznacza niesamowitych kosztów.
Samą firmę Marie Zelie lubię, aczkolwiek kupuję głównie na promocjach. Jak tutaj https://coupondojo.pl/
PreviousPage 4 of 4