lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Pierwsze buty dla maluszka

Franek ma 13 miesięcy po domu chodzi, a raczej biega w skarpetkach, na dworze 0 jakiegokolwiek kroku. Mamy buciki traperki ja je założę ale mój mąż dostaje białej febry jak ma to zrobić by wyjść na spacer w wózku czy do auta. Na dodatek Franek kamienieje jak się mu założy cokolwiek na stopy i od razu na czworaka mu się włącza przemieszczanie...
Pomyślałam by kupić "ocieplane niechodki" do wózka czy do auta i ułatwić sobie życie - w nóżki będzie ciepło, a łatwo się ubiera. Niestety Franek noga 22/23, wysokie podbicie, nóżka pulchna - niechodki znajduje do 21...
Może Wy macie jakieś sprawdzone buciki "ala niechodki" w takim rozmiarze co łatwo się ubiera? Końcem zimy, wczesną wiosną mam zamiar kupić buciki do dreptania na zewnątrz.

A jak kupowalas buty to byliście razem w sklepie i syn mierzył? Moi synowie nie w każdych chwili chodzić wiec od razu takie skreśliłam.
A co dk niechodkow polecam hm 😉
Ogólnie polecam zerknąc sobie na buty ortopedyczne dla dzieci w tym sklepie. W sklepie mają wiele wygodnych modeli, równeiż na wysokie podbicie/
Zresztą zadzwoń, powinni coś Ci odpowiedniego doradzić na miejscu.