Sztuka Wyboru
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Praktyczny prezent na parapetówkę

Szukam praktycznego prezentu na parapetówkę. Co warto jest podarować? Odpadają na pewno dekoracje

Ja na swoją parapetowke dostałam kosz prezentowy , były w nim przybory kuchenne, takie obłożone taka guma, kolorowe, ( świetnie mi się sprawują i nie wyobrażam sobie teraz żeby ich nie było) i w tym koszu dodatkowo 3 butelki jedna z wódka 2 z winem i 3 z whisky i jakieś drobne słodycze, osobiście byłam mega zadowolona. Można rownież skompletować taki kosz ze środków czystości do domu 🙂 Zerknij sobie do sklepu: https://sklep.clovin.com.pl/srodki-czyszczace Znajdziesz tutaj spory wybor takich markowych środków.

Myslę,z e osoba która by dostała taki prezent, na pewno byłaby zadowolona.

Ładny zestaw kubków zapakować w duży kosz i dołożyć do tego herbatę kawę może jakieś pojemniki na to, coś słodkiego jeszcze takie zawsze się przyda. A ładnie zapakowane cieszy.

A może dobrze jest skontaktować się z innymi osobami, które róneiż wybierają się na parapetówkę oraz podarować jakiś zbiorczy konkretny prezent? Dzięki temu będzie mozna kupić coś porządniejszego:

https://www.luxuryproducts.pl/miedziane-naczynia-kuchenne.html

Zerknij sobie na stronę. Kupisz tutaj dobrej jakości miedziane naczynia 🙂

Roślina jakaś ładna albo dobra patelnia, ostre noże też zawsze się przydają, a i sztućce zawsze są potrzebne.

Nowe mieszkanie > nowe łóżko > nowa bielizna 🙂 Idąc tym tropem, kupiłabym np.piżamy damskie sklep internetowy dla jeszcze bardziej przyjemnych snów 🙂 

Jeżeli prezent ma być praktyczny to najlepiej się spytać tych osób, co jest im potrzebne. Może jakaś fajna pościel, albo jedwabne poszewki na poduszki? Może właśnie naczynia, obrusy, lampy no jest tego multum do wyboru, dużo zależy co te osoby już mają swojego i co by się konkretnie im przydało 🙂

A może zestaw wysokiej jakości pościeli bawełnianej, bądź którąś z tych kołder exclusive?

Facebook prywatny Haliny Kozłowskiej
Pinteres Haliny Kozłowskiej