Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: GarderobaSklepy internetowe
lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Sklepy internetowe

PreviousPage 8 of 8
Cytat z Marta M. data 26 kwietnia 2019, 14:39

Nicola, z tego co wiem od młodszej siostry na Gdańskiej Zaspie jest jakieś zagłębie outletów 😉

Ja mam masywne uda i problem z otarciami

ostatni koleżanka doradziła mi bym sobie kupiła reformy jedwabiu wiskozowego z koronką

chronią uda przed otarciem i świetnie je się nosi polecam

 

Ostatnio natrafiłam na fajne piżamy z jedwabiu wiskozowego

polska marka i świetna jakość ze sklepu Pradlo.pl piżamy nie są tanie ale posłużą mi przez wiele lat tak bardzo dobra jest ta dzianina i przyjazna dla ciala.

Ja doceniam polskie marki jak Hibou 🙂 Opórcz tego że wspieramy polski biznes, robiąc tam zakupy to jeszcze dodatkowo nie promujemy sieciówkowej jakości. W Hibou wszystko jest głównie z bawełny 🙂

Czym się kierujecie kupując buty z "wyższej półki", jakieś droższe typu powyżej 200/300 złotych? Ja zawsze kupowałam sobie tenisówki w jakimś deichmannie albo CCC poniżej 100 złotych, bo więcej było mi szkoda i jeszcze nie zarabiałam, żeby wydać swoje pieniądze na buty, a wiedziałam jak dbam o buty, że nie ważne czy kupię buty za 80 czy za 300 złotych to i tak szybko je rozwalę. No może jedynie rozumiem na jakieś zimowe buty trochę więcej wydać albo jakieś skórzane itd., ale po co na jakieś adidasy wydać kilka stów? Nikogo nie oceniam, ktoś ma kasę to spoko, ale co, warto bo są zrobione z lepszych materiałów i wytrzymają dłużej niż takie zwykłe nie markowe buty ze zwykłego sklepu, czy droższe są jakoś super wygodne niż te tańsze? Czy chodzi o to "a kupię sobie Nike czy jakieś inne markowe, żeby ludzie wiedzieli że jestem bogat*" czy po prostu nie patrzycie na ceny i bierzecie te, które podobają się wam wizualnie? Nie powiem, spodobały mi się jedne buty wizualnie, ale nie na tyle, żeby wydać 6 stów, a później je wyrzucić, wolałabym znaleźć podobne tańsze i kupić je jeszcze raz i zmieścić się parę razy w jednej cenie.

https://styl-zycia.pl/botki-skorzane-inwestycja-na-niejeden-sezon

Pytam bo chciałąbym sobie kupić jakieś wygodne botki i zastanawiam się czym się tutaj kierować.

Też kiedyś było mi szkoda pieniędzy na drogie buty jednak kiedy w końcu zdecydowałam się na wygodne skórzane trzewiki na sezon wiosna- jesień poczułam różnicę. Skóra pięknie pracuje na stopie i w ogóle ich nie czuć, skóra oddycha a buty są bardzo wytrzymałe jeżeli się pamięta o ich pielęgnacji tak z raz na tydzień. Moje buty posłużyły mi 9 lat i musiałam się ich pozbyć nie dlatego, że były zniszczone a przez to, że po ciąży zmienił mi się rozmiar buta na większy i po prostu mnie cisnęły. Zdecydowanie warto zainwestować w porządne buty noszone na co dzień.

Jeśli chodzi o sklepy internetowe z biżuterią, lubię zamawiać błyskotki dla siebie tutaj: https://www.labizu.pl/. Spory wybór, szybka dostawa i mają przystępne ceny na każdą kieszeń.

Nie  da  się  ukryć, że  w  sieci  to człowiek  wszystko znajdzie dla siebie.  Ja  teraz  znalazłam na stronie  https://inter-technik.pl/pl/c/Szafy-i-szafki-warsztatowe/38    praktyczne   i  bardzo dobre gatunkowo  wyposażenie do swojej firmy, co mnie cieszy. Planuję tam  kupić między  innymi szafki warsztatowe.

PreviousPage 8 of 8