lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Sklepy z eleganckimi butami

Page 1 of 2Next

Hej. Czy macie swoje ulubione sklepy z butami? Stacjonarne albo internetowe?

A może macie pod jakimś względem niestandardową stopę i musicie szukać specjalnych sklepów? Ja np. Mam stopy w rozmiarze 35, więc mój wybór sklepów jest bardzo ograniczony. W zasadzie, ze sklepów obuwniczych, zostaje mi tylko Ryłko, bo ma szeroką ofertę i rozmiary 35 w regularnej sprzedaży.

A Wy jakie macie doświadczenia?

Sklep bialebuty.com.pl ma rozmiary od numeru 35. Ja mam 41 kupowałam i były super.

Jedyny sklep, w którym kupuję eleganckie obuwie to Ryłko. Mam tak małą stopę (rozmiar 33) że w żadnym innym sklepie w Polsce nie mogę kupić eleganckich butów. Na szczęście jakościowo są bardzo dobre i przy odpowiedniej pielęgnacji mogę je nosić latami więc nie przechodzę zbyt często męki poszukiwania nowej pary i bardziej niż zniszczenie obuwia zmusza mnie do tego konieczność zwiększenia kolekcji. O ile obuwie zimowe mam już skompletowane w całości to  uważam, że 2 pary czółenek na sezon wiosna- jesień, 1 baleriny i 2 pary sandałów na lato to trochę za mało przy moim stylu życia i czekają mnie kolejne poszukiwania.

Jedyny sklep, w którym kupuję eleganckie obuwie to Ryłko. Mam tak małą stopę (rozmiar 33) że w żadnym innym sklepie w Polsce nie mogę kupić eleganckich butów. Na szczęście jakościowo są bardzo dobre i przy odpowiedniej pielęgnacji mogę je nosić latami więc nie przechodzę zbyt często męki poszukiwania nowej pary i bardziej niż zniszczenie obuwia zmusza mnie do tego konieczność zwiększenia kolekcji. O ile obuwie zimowe mam już skompletowane w całości to  uważam, że 2 pary czółenek na sezon wiosna- jesień, 1 baleriny i 2 pary sandałów na lato to trochę za mało przy moim stylu życia i czekają mnie kolejne poszukiwania.

Cytat z Karolina R. data 22 kwietnia 2020, 08:00

Jedyny sklep, w którym kupuję eleganckie obuwie to Ryłko. Mam tak małą stopę (rozmiar 33) że w żadnym innym sklepie w Polsce nie mogę kupić eleganckich butów. Na szczęście jakościowo są bardzo dobre i przy odpowiedniej pielęgnacji mogę je nosić latami więc nie przechodzę zbyt często męki poszukiwania nowej pary i bardziej niż zniszczenie obuwia zmusza mnie do tego konieczność zwiększenia kolekcji. O ile obuwie zimowe mam już skompletowane w całości to  uważam, że 2 pary czółenek na sezon wiosna- jesień, 1 baleriny i 2 pary sandałów na lato to trochę za mało przy moim stylu życia i czekają mnie kolejne poszukiwania.

A jak sobie radzisz z rozbijaniem się butów Ryłko na szerokość? Ja mam ten problem u nich ,że o ile buty na długość stopy są dobre(r.35), to potem masakrycznie na szerokość mi się rozbijają i klapią.

Z firm, które produkują małe rozmiary, widziała tem że Noevision ma szeroki wybór rozmiarów( 33 też mają). Niestety, nie mam od nich żadnych butów.

Cytat z **emk** data 25 kwietnia 2020, 10:15
Cytat z Karolina R. data 22 kwietnia 2020, 08:00

Jedyny sklep, w którym kupuję eleganckie obuwie to Ryłko. Mam tak małą stopę (rozmiar 33) że w żadnym innym sklepie w Polsce nie mogę kupić eleganckich butów. Na szczęście jakościowo są bardzo dobre i przy odpowiedniej pielęgnacji mogę je nosić latami więc nie przechodzę zbyt często męki poszukiwania nowej pary i bardziej niż zniszczenie obuwia zmusza mnie do tego konieczność zwiększenia kolekcji. O ile obuwie zimowe mam już skompletowane w całości to  uważam, że 2 pary czółenek na sezon wiosna- jesień, 1 baleriny i 2 pary sandałów na lato to trochę za mało przy moim stylu życia i czekają mnie kolejne poszukiwania.

A jak sobie radzisz z rozbijaniem się butów Ryłko na szerokość? Ja mam ten problem u nich ,że o ile buty na długość stopy są dobre(r.35), to potem masakrycznie na szerokość mi się rozbijają i klapią.

Z firm, które produkują małe rozmiary, widziała tem że Noevision ma szeroki wybór rozmiarów( 33 też mają). Niestety, nie mam od nich żadnych butów.

Żadne buty które mam nie rozbiły mi się do tej pory na szerokość więc nie znam tego problemu. O Noevision nie słyszałam i nawet nie wiem gdzie mam najbliższy sklep stacjonarny ale z ciekawości zerknę na ich ofertę na stronie internetowej.

Cytat

Żadne buty które mam nie rozbiły mi się do tej pory na szerokość więc nie znam tego problemu. O Noevision nie słyszałam i nawet nie wiem gdzie mam najbliższy sklep stacjonarny ale z ciekawości zerknę na ich ofertę na stronie internetowej.

 

 

Moje buty z Ryłko masakrycznie rozbijają sie na szerokość, więc co z tego że mają one tęgość F jak robi się z tego G a ja musze z wkładkami cudować.

Noevision ma chyba tylko sklep online, bynajmniej nie jest to sieć jak Rylko.

Cześć 🙂

Mogę Ci polecić parę sklepów internetowych z eleganckimi butami, gdzie widziałam rozmiar 35

Sama planuję zainwestować w buty od Rachel Simspson  i acient greek sandals. A póki co czekam na espadryle na koturnie z Castañer ?

Rondini.fr (skórzane solidnie wykonane sandały)

Rachel Simpson shoes (bardzo eleganckie buty)

Chariestoneshoes.com (trochę w stylu retro)

Castaner.com (espadryle -czekam aż przyjdą moje) ?

Acient-greek-sandals.com (sandały)

lkbennett.com

 

Pozdrawiam A.

 

Cytat z ania.ka data 26 kwietnia 2020, 10:26

Cześć ?

Mogę Ci polecić parę sklepów internetowych z eleganckimi butami, gdzie widziałam rozmiar 35

Sama planuję zainwestować w buty od Rachel Simspson  i acient greek sandals. A póki co czekam na espadryle na koturnie z Castañer ?

Rondini.fr (skórzane solidnie wykonane sandały)

Rachel Simpson shoes (bardzo eleganckie buty)

Chariestoneshoes.com (trochę w stylu retro)

Castaner.com (espadryle -czekam aż przyjdą moje) ?

Acient-greek-sandals.com (sandały)

lkbennett.com

 

Pozdrawiam A.

 

Ciekawe sa te propozycje, część marek kojarzę jednak mieszkam w Polsce, a widzę że np Castener nie wysyła do Polski, nie ma nawet strony www po ang. Rachel Simpson kojarzę jadnak są te buty za drogie, żeby je kupować(dla mnie)- bo to są buty na mega rzadkie okazje jak ślub, wesele itd.

Castañer wysyła do Polski ? i ja przeglądam ich stronę po angielsku.

https://www.castaner.com/en-uk/send-conditions/#send

Zapytałaś o eleganckie buty, więc nie wiedziałam czy chodzi o takie na specjalne okazje,(dlatego napisałam o Rachel Simpson) czy też takie do garderoby codziennej ?

Tak, Rachel Simpson ma dość wysokie ceny, ale też i jakość. Więc ja to traktuje jako inwestycję na lata.

Page 1 of 2Next