Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: GarderobaUbrania codzienne
lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Ubrania codzienne

PreviousPage 3 of 3

Ja raczej mam taki luźny styl. Lubię dresy, lubię zwykłe tshirty albo jakieś topy na ramiączkach. Ale ma być tak lekko, klasycznie. Dlatego też lubię markę Hibou https://hibou.pl/pl/menu/ona-182.html bo oni właśnie robią ubranią idealnie wpasowujące się w moje gusta.

Kupuję naturalne tkaniny z kilku względów- w sztucznych bardziej się pocę; nie chcę przyczyniać się do powstawania rzeczy, które ciężko zrecyklingować lub jest to niemożliwe; pranie sztucznych tkanin uwalnia mikroplastik do oceanów; lubię mieć świadomość, że moje ubrania są lepszej jakości niż obrzydliwy poliester.

Ubrania dla siebie oraz dla dzieci polecam od Mybasic:

https://mybasic.pl/info/sukienki-bordowe

Ciuchy bardzo dobrej jakosci i ze  świetnych tkanin.

Meghan has reacted to this post.
Meghan

Ja ostatnio kupuję sobie online w sklepie Pradlo

kupiłam mężowi podkoszulki bawełniane

w przystępnej cenie i mają dobrą jakość polecam

Kupiłam mężowi fajne

podkoszulki bawełniane z krótkim rękawem

noszą się świetnie i są bardzo wygodne

Kupiłam mężowi fajne

podkoszulki bawełniane z krótkim rękawem

noszą się świetnie i są bardzo wygodne

Cytat z Lena Sokołowska data 20 maja 2020, 14:49
Cytat z Anna R data 13 kwietnia 2020, 13:14

Chodziło mi o coś jeszcze bardziej luźnego - po domu, na zakupy. Ubrania Moniki Kamińskiej wydają mi się zbyt drogie na takie okazje. Ale dziękuję za podpowiedź dotyczącą T-shirtów:)

Ja ubieram się przede wszystkim w H&M i Bershce, chociaz wbrew pozorom nie pogardzę czasem i ubraniami z New Yorkera.

Kupuję sobie fajne bluzki damskie od polskich producentów

maja świetny materiał oraz dobre odszycie.

Cytat z ania.ka data 21 kwietnia 2020, 18:20
Lubię zimową porą kompletować ubrania na wiosnę i lato. Również też bieliznę wyrzucam, kupuję nową.
Ostatnio kupiłam sobie Peniuary damskie duże rozmiary 
w czerwonym i czarnym kolorze są świetne. a w ciepłe noce będą idealne.

cześć Aniu:)

ja właśnie jestem w trakcie komptelowania swojej wiosenno-letniej garderoby, więc mogę Ci polecić parę marek z których jestem zadowolona 🙂 moja garderoba codzienna stanowi ok 70% wszystkich ubrań, więc w nią inwestuję najwięcej. Muszę przyznać, że nie chodzę w T-shirtach ani jeansach, a tym bardziej w dresach po domu. Stawiam na komfort, naturalne tkaniny i kobiecy styl. I myślę, że poniższe marki są godne uwagi  🙂

lniana koszula - Jaeger (to jest chyba brytyjska marka)

lniane spodenki -Iris&Ink

lniana sukienka i spódnica - Cozy Blue Linien ( są w trakcie szycia, więc na ocenę tej marki będę musiała poczekać, ale obie szyte na miarę) *

kaszmirowy krótki kardigan i tank top - Pure Collection (świetny wybór sweterków i golfów kaszmirowych)

spodnie z wysokim stanem lniano-wiskozowe - Monsoon

tweedowa i jedwabna spódnica - LK Bennett

sandały z kokardką - Wittchen

Sandały skórzane  - Ancient Greek Sandals

jedwabny top - A Oui Viens (Polska marka)

jedwabny top - Mistis (Polska marka)

bawełniana sukienka - Ralph Lauren

lniana sukienka- Bedra Vintage (Polska marka)

2 spódnice rownież polskich marek - Skirt Story i Chic-Bow

* niestety sukienka i spódnica okazały się być zupełnie czymś innym niż sobie to wyobrażałam, i niestety trochę rozczarowałam sie tą marką, pomimo dobrych opinii w internecie.

 

 

Cytat z Anna R data 13 kwietnia 2020, 13:14

Chodziło mi o coś jeszcze bardziej luźnego - po domu, na zakupy. Ubrania Moniki Kamińskiej wydają mi się zbyt drogie na takie okazje. Ale dziękuję za podpowiedź dotyczącą T-shirtów:)

Mam parę kilogramów więcej a wybieram się na imprezę więc

kupiłam sobie majtki modelujące wysoka talia

pod obcisłą sukienkę sprawdzaja się bo modelują figurę.

W dzisiejszych czasach musimy się dobrze zastanowić podczas robienia zakupów. Trudno jest oprzeć się promocjom jakie znajdziemy w sklepach. Dlatego tak ważne jest aby stawiać na jakość oraz praktyczność wybieranych ubrań. Stworzenie swojego stylu, opartego o luźne i komfortowe ubrania to podstawa. W sezonie wiosennym podstawą są koszulki - https://fruties.pl/odziez-meska/koszulki ponieważ pasują do wielu stylizacji. Dodatkowym ich atutem jest atrakcyjna cena, patrząc na to jak wysokiej są jakości.

PreviousPage 3 of 3