lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Ubrania dla klepsydry

Dzień dobry wszystkim,

chciałabym zapytać was, szczególnie posiadaczki figury klepsydry, gdzie kupujecie ubrania podkreślające waszą figurę. Do tej pory nosiłam głównie luźniejsze rzeczy, jednak powoli z tego "wyrastam" i chciałabym swoją figurę podkreślić. W większości sklepów są jednak workowate dzianiny, a ubrania z tkaniny mają proste, pudełkowe fasony w których oczywiście ani nie wyglądam ani nie czuję się dobrze.

Mam figurę klepsydrę w rozmiarze ok 40-42(zależy od marki). Dla mnie szukanie ubrań to droga przez mękę.
Ogólnie staram się wybierać spodnie z wyższym stanem- powyżej pępka, ponieważ stan na wysokości pępka podkresla mi boczki(nienawidzę tego). Podobnie jest z jeansami.

Koszulki to obcisłe topy- nie lubię tshirtow, bo są zbyt kwadratowe.

Spódnice- ostatnio skłaniam się do fasonów z rozkloszowanym dołem- są dla mnie wygodniejsze niż spódnice ołówkowe.
Żakiety- szyję na zamówienie. Wiem, że to kosztuje bombę kasy ale nie znoszę gdy gotowe żakiety rozchodzą mi się na biuście- a mam dość duży biust. Wiec wybieram dwurzędowe, które maja większy zapas materiału na wysokościu biustu.
Ogólnie kupuję mało ubrań ostatnimi czasy. Jeśli cos juz kupuję to  w Monice Kamińskiej- z tym że obecnie raczej szyję na zamowienie, wiec wychodzi jeszcze mniej ubrań. Ostatnie kolekcje MK mi się nie podobają, coraz więcej worków.

Jestem klepsydrą w rozmiarze 48 nie ma nic gorszego niż kupno nowych ubrań! Niedługo mam niesamowitą okazję na założenie pięknej sukni dla mojego Tomka. Szykuje nam się 10 rocznica ślubu i chciałabym go zaskoczyć. Przeglądając internet wpadłam na stronkę hurtowni https://ajso.eu/hurtownia-sukienek-8s i wypatrzyłam idealną sukienkę. Jednak kieruje do was jedno wielkie pytanie, jak z jakością i rzecyzwistą numeracją? Nie lubię się bawić w odsyłanie paczek więc bardzo zależy mi na opinii i odpowiedzi.

@mariamieta niestety nie miałam styczności z tym sklepem, ale na facebookowej grupie "Polskie marki modowe" zapewne znajdzie się osoba, która może się wypowiedzieć (jeśli to polska firma, nie doczytałam).

 

Cytat z **emk** data 26 września 2021, 20:31

Mam figurę klepsydrę w rozmiarze ok 40-42(zależy od marki). Dla mnie szukanie ubrań to droga przez mękę.
Ogólnie staram się wybierać spodnie z wyższym stanem- powyżej pępka, ponieważ stan na wysokości pępka podkresla mi boczki(nienawidzę tego). Podobnie jest z jeansami.

Koszulki to obcisłe topy- nie lubię tshirtow, bo są zbyt kwadratowe.

Spódnice- ostatnio skłaniam się do fasonów z rozkloszowanym dołem- są dla mnie wygodniejsze niż spódnice ołówkowe.
Żakiety- szyję na zamówienie. Wiem, że to kosztuje bombę kasy ale nie znoszę gdy gotowe żakiety rozchodzą mi się na biuście- a mam dość duży biust. Wiec wybieram dwurzędowe, które maja większy zapas materiału na wysokościu biustu.
Ogólnie kupuję mało ubrań ostatnimi czasy. Jeśli cos juz kupuję to  w Monice Kamińskiej- z tym że obecnie raczej szyję na zamowienie, wiec wychodzi jeszcze mniej ubrań. Ostatnie kolekcje MK mi się nie podobają, coraz więcej worków.

A gdzie kupujesz jeansy? Chodzę do bardzo różnych sklepów i niestety, bardzo ciężko znaleźć mi spodnie z wysokim stanem, które będą na mnie pasowały. Jeśli w biodrach leżą super to niestety w talii są dużo za luźne i odstają na plecach, co wygląda okropnie.