lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

utrzymanie formy fizycznej

PreviousPage 2 of 2

Jako osoba od kilkunastu lat pracująca zdalnie i to cały czas na siedząco (przed ekranem komputera), więc mająca bardzo mało wymuszonego ruchu, mogę potwierdzić, że codzienne krótkie treningi domowe na macie doskonale się sprawdzają. Od dwóch miesięcy uzupełniam trening kupionym w tym celu ergometrem wioślarskim (angażującym większość grup mięśniowych i poprawiającym ogólną kondycję), ale to już sprzęt, który wymaga wygospodarowania trochę więcej miejsca w mieszkaniu. Jednak już sama mata i zestaw podstawowych ćwiczeń poprzedzonych małą rozgrzewką oraz zakończonych kilkoma ćwiczeniami rozciągającymi potrafią wiele zdziałać. Dodam przy tym, że lepiej niż w dresie ćwiczy mi się w body baletowym, a i walory estetyczne większe, więc w lustro przyjemniej popatrzeć. Zdecydowanie polecam.

izabela_cw@yahoo.com has reacted to this post.
izabela_cw@yahoo.com

Jako osoba od kilkunastu lat pracująca zdalnie i to cały czas na siedząco (przed ekranem komputera), więc mająca bardzo mało wymuszonego ruchu, mogę potwierdzić, że codzienne krótkie treningi domowe na macie doskonale się sprawdzają. Od dwóch miesięcy uzupełniam trening kupionym w tym celu ergometrem wioślarskim (angażującym większość grup mięśniowych i poprawiającym ogólną kondycję), ale to już sprzęt, który wymaga wygospodarowania trochę więcej miejsca w mieszkaniu. Jednak już sama mata i zestaw podstawowych ćwiczeń poprzedzonych małą rozgrzewką oraz zakończonych kilkoma ćwiczeniami rozciągającymi potrafią wiele zdziałać. Dodam przy tym, że lepiej niż w dresie ćwiczy mi się w body baletowym, a i walory estetyczne większe, więc w lustro przyjemniej popatrzeć. Zdecydowanie polecam.

Renata, Waga12 and izabela_cw@yahoo.com have reacted to this post.
RenataWaga12izabela_cw@yahoo.com

Polecam dobrać dla siebie aktywność fizyczną, która sprawia nam przyjemność. Nie ma sensu uprawiać tutaj dyscyplin, których nie lubimy oraz których nie chcemy Z uwagi na to, ze możemy się szybko zniechęcić oraz uprawianie sportu nie będzie dla nas przyjemne Nie powinno się sobie rownież narzucać zbyt dużego tempa aktywności fizycznej.

Jeśli chcecie ładnie wymodelować ciało, polecam poczytać sobie o elektrostymulacji. Pozwala zrzucić kalorie i jednoczesnie wymodelować wiele partii ciała. https://www.intime20.pl/  Na stronie jest opisane jak to wyglada.

PreviousPage 2 of 2