Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: GarderobaSklepy internetowe
lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Sklepy internetowe

PreviousPage 5 of 8Next

Jestem damą plus size i potrzebuję szukać w nieco innych sklepach. Trafiłam niedawno na wyjątkowy sklep z moda plus size, gdy miałam więcej czasu na poszukiwania w przeglądarce. Uzupełniłam swoją garderobę i wymieniłam bieliznę na nową. Zostawiam   https://www.karko.pl/pl/c/Majtki/75, może inna puszysta dama skorzysta

Dziewczyny, bardzo Wam polecam ręcznie robione torebki codzienne/swobodne ze sznurka z firmy "It's my t-shirt" na Facebooku. Wczoraj dostalam swoją - majstersztyk. Ręczne wykonanie na indywidualne zamówienie, dopieszczony każdy detal, torebka niepowtarzalna. Jest przecudowna. Takich rzeczy  poszukujemy! Kobieta, ktora je robi bardzo niewiele na nich zarabia - wiekszosc ceny to koszt materiałow.

Sama kiedyś kupowałam głównie w sklepach stacjonarnych, w ostatnim czasie jednak kupuje głównie w sklepach internetowych. Skłoniła mnie do tego sytuacja z koronawirusem. NIe miałam ochoty na chodzenie po galeriach handlowych oraz wolałam kupić coś w sieci. Aktualnie jest to dla mnie wygodniejsze, jak również nie oszukujmy się -  w sklepach internetowych mozna znaleźć znacznie lepszej jakości rzeczy oraz ubrania niż w sklepach stacjonarnych.

Jeśli szukacie dla siebie dobrej jakości ubrań na co dzień, polecam zerknąć sobie do sklepu Frazesy, mają tam ubrania solidnie wykonane oraz z dobrych oraz naturalnych tkanin,

Jakiej marki biustonosze wybieracie?

Cytat z WiolaKutko data 20 sierpnia 2020, 11:38

Jakiej marki biustonosze wybieracie?

Od siebie mogę polecić sloggi, bardzo wygodne i trwałe.

Cytat z WiolaKutko data 20 sierpnia 2020, 11:38

Jakiej marki biustonosze wybieracie?

Z racji tego, że mam duży biust(dla innych średni), kupuję staniki tylko i wyłącznie z Ewy Michalak. Bardzo rzadko biorę z innej firmy(np Triumph), ponieważ nie mieszczę się w rozmiarówce. Sportowe kupuję z Panache.

Sweterki kupuję w Wólczance i bardzo je sobie chwalę. Wiosną kupiłam 3 jedwabne (a dokładniej 70% jedwab, 30% bawełna) sweterki z krótkim rękawem, są bardzo miłe w dotyku, można je prać w pralce i nic się z nimi nie dzieje. Za każdy zapłaciłam jakieś 80-90 zł. Oprócz tego znalazłam tam też klasyczne dopasowane kardigany na guziki czy wełniany sweter z domieszką kaszmiru. Wólczanka cały czas atakuje różnymi promocjami, więc raczej ciężko coś tam kupić w regularnej cenie - warto zatem tam się rozejrzeć w poszukiwaniu swetrów (teraz nic nie ma w tej kategorii, ale pewnie na jesień będzie).

W przypadku swetrów w ogóle uważam, że bez sensu je kupować nowe za ogromne pieniądze - na Allegro czy OLX jest mnóstwo dobrej jakości swetrów w idealnym stanie - do wyboru, do koloru. A nawet w pierwszym lepszym lumpeksie koło mojego domu znalazłam kilka pięknych wełnianych swetrów (w tym bardzo drogiej normalnie marki Dale of Norway).

Martyna_Ewa has reacted to this post.
Martyna_Ewa
Cytat z WiolaKutko data 20 sierpnia 2020, 11:38

Jakiej marki biustonosze wybieracie?

Moim zdaniem to w dużej mierze zależy od efektu jaki chcemy uzyskać. Podczas wyboru należy zawsze kierować się odpowiednim rozmiarem i fasonem jaki się nam podoba. Nacisk kładziemy nie tylko na atrakcyjny wygląda ale także na wygodę noszenia go na codzień. Bielizna cały czas styka się ze skórą więc nie może być za ciasna by nie powodować odgnieceń. W dłuższej perpsektywie czasu będą one kłopotliwe. Jeśli już chcesz wybierać to weź pod uwagę polskie marki takie jak Gatta - https://www.gatta.pl/pl/bielizna/biustonosze/push-up/ Oferują one zdaniem wielu kobiet najlepszy stosunek ceny do jakości 🙂

Od siebie jeszcze dorzucę sklep Klasyczne buty. W sklepie mozna znaleźć wiele modeli porządnego obuwia męskiego takiego jak oxfordy, brogsy czy derby (porządnych firm specjalizujących się w klasycznym obuwiu). Dostaniecie tam również konkretne cedrowe prawidła, które pozwolą utrzymać obuwie w dobrym stanie na co dzień.

W sklepie jest rownież dział damski, w którym mozna upolować obuwie firmy Baldowski.

Nie ma problemów z szybką wysyłka butów oraz zwrotem.

 

Nicola J. has reacted to this post.
Nicola J.
Cytat z Merteuil data 23 sierpnia 2020, 09:46

W przypadku swetrów w ogóle uważam, że bez sensu je kupować nowe za ogromne pieniądze - na Allegro czy OLX jest mnóstwo dobrej jakości swetrów w idealnym stanie - do wyboru, do koloru. A nawet w pierwszym lepszym lumpeksie koło mojego domu znalazłam kilka pięknych wełnianych swetrów (w tym bardzo drogiej normalnie marki Dale of Norway).

Bardzo się z Tobą zgadzam. Ostatnio wylicytowałam dla męża sweter Ralpha Laurena, wełniany... za 49 zł... W ogóle uważam, że jeśli kupujemy używane ubranie, które dalej bardzo dobrze wygląda, to świadczy to o jego jakości. Już tyle razy nacięłam się na "nówki" z którymi coś szybko zaczynało się dziać. Przy używanych sprawa jest jasna. Testy zmęczeniowe zrobił ktoś inny 😀

 

PreviousPage 5 of 8Next