Sztuka Wyboru
Ścieżka forum - jesteś tutaj:FORUMTematy rozmów: GarderobaSklepy internetowe
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Sklepy internetowe

Ja noszę dwie pary jeansów na okrągło, Levisy były ze mną 2,5 roku noszone 5/7 dni w tyg. Bluzek, topów, t-shirtów mam ok.30 szt., dwa swetry. Butów 11 par, płaszcz na zimę, kurtkę skórzaną na pozostałe pory roku, dwie torebki, kilka sukienek dziennych. Część rzeczy mają kilka lat, część nowszych z etapu budowania tej idealnej garderoby. Nie wiem ile dokładnie sztuk bo nie liczyłam i to też u każdego będzie inaczej. Górnych części garderoby potrzebuję więcej bo szybciej się brudzę, pocę itd.....

Jeśli miałabym tutaj polecić dobry sklep to będzie to Ombre https://ombre.pl/

Mają swietnej jakości ciuszki

Szczerze to nie wyobrażam sobie życia bez sklepów internetowych, szczególnie w dzisiejszych czasach. Oferują nam nie tylko wygodę, a przede wszystkim bezpieczeństwo przy składaniu zamówień. Oczywiście nie można się za bardzo nakręcać na zakupy bo promocji w sieci nie brakuje. Natomiast może nam zabraknąć miejsca w garderobie co już jest o wiele słabszą opcją 🙂 Sama staram się być bardziej selektywna niż kierować się swoimi impulsami. Chociaż zdarza mi sie kupić coś takiego jak bielizna erotyczna Gatta - https://www.gatta.pl/pl/bielizna/bielizna-erotyczna/ by podkręcić atmosferę w swoim związku 🙂

Ja głównie kupuję w Internecie, tym bardziej ubrania i nawet sporą część kosmetyków.

Niedawno w sumie przez przypadek trafiłam na ciekawy sklep z nietypową biżuterię - drewnianą. Sklep nazywa się "BeWooden", powstał u naszych południowych braci Czechów, założyła go grupka młodych, kreatywnych ludzi, który sami projektują i ręcznie produkują biżuterię z lokalnego, ekologicznego drewna. To bardzo mnie przekonało, bo lubię wspierać lokalne inicjatywy i zrównoważoną ekologicznie produkcję kupując rzeczy. Na razie mam zestaw wisiorek plus kolczyki, czaję się na zegarek z drewnianą tarczą: https://www.bewooden.pl/aurum-watch-P/

Nie jest tani, ale dają dożywotnią gwarancję. Zapewnee to nie jest dodatek dla każdego, ale do mnie ten styl bardzo przemówił.

Znacie może jakieś sprawdzone sklepy z sukniami weselnymi? Swoją drogą to napiszcie co byście wybrały 🙂

W dzisiejszych czasach jest wiele sklepów sprzedających suknie weselne więc znajdziesz je w parę minut przez internet. Oczywiście wcześniej zorientuj się które są godne uwagi i wyrobiły sobie renomę przez ostatnie lata. Pytanie jakie trzeba sobie w pierwszej kolejności zadać to czy stawiamy na wysoką jakość naszej kreacji? W końcu ślub to jedna z najważniejszych okazji w naszych życiu. Będziemy ją wspominać w naszej wyobraźni, a także wracając do profesjonalnie wykonanych zdjęć 🙂 Każdy ma swój gust jednak trzeba brać także pod uwagę panujące trendy. Jeśli chodzi o suknie ślubne to wiele się pozmieniało przez ostatnie kilka lat dlatego warto rozważyć wszystkie możliwości. Często możemy się zdziwić po przymierzeniu jakiegoś fasonu jak w rzeczywistości czujemy się w nim komfortowo 🙂

No to dorzucę coś od siebie:

More Moi - wygodne ubrania, wykonane z dobrej jakości tkanin takich jak bawełna czy wiskoza, świetnie się w nich chodzi, osobiście bardzo lubie te firmę. Polecam szczególnie ich dresy

Wolczanka - dobre promocje na koszule

Arturo Vicci = koniecznie wejdźcie sobie na ich stronę jeśli szukacie dla siebie dobrej jakości skórzanego obuwia, naprawdę warto jest sobie przejrzeć, szczegónie ich nowe kolekcje

Fakt, robienie zakupów przez internet to bardzo nowoczesna i wygodna forma. Na dobrą sprawę to możemy godziami przeglądać oferty jednak zadajmy sobie jedno pytanie: czy stawiamy na wysoką jakość? Zawsze będziemy kuszone różnego rodzaju promocjami, natomiast może to znacznie zwiększyć szansę na zakupienie czegoś co będzie tylko zapełniaczem w naszej garderobie. O wiele korzystniejsze jest podejście minimalistyczne gdzie mamy kilka sprawdzonych kracji w naszej szafie, które możemy założyć na każdą okazję. Trudno nie zgodzić się z jednym, nie może zabraknąć takiej pozycji jak elegancki żakiet do sukienki . Ostatnio przeglądałam kilka większych sklepów i najciekawsze kroje widziałam tutaj - https://vissavi.pl/15-zakiety Moim zdaniem najlepiej jest kierować się kobiecą intuicją, trudno jest polecić coś konkretnego ze względu na różne preferencje. Sama staram się wybierać bardziej nowoczesne kroje by wyglądać modnie 🙂

Ja od jakiegoś czasu mam ulubiony sklep internetowy z torebkami ADAM BARON. Kupując w tym sklepie mam pewność, że nie kupuje tandety. Bardzo dobra jakość torebek ze skóry naturalnej. Mam już trzy torebki tej marki i jestem mega zadowolona. I mam jeszcze brelok https://adam-baron.pl/skorzany-brelok-do-kluczy-slow-pend-black-sapphire   do kluczy niezwykle praktyczny, a równocześnie ozdobny gadżet, do którego przypnę sobie klucze

Ja też muszę się pochwalić, bo też znalazłam całkiem fajny sklep, gdzie można kupić całą galanterię.  Nie brakuje tam przepięknych, solidnych butów, czy torebek,   które dopełnią każdą stylizację. Zresztą możecie zobaczyć sobie sami, wejdziecie sobie na firmę Hael  . Ja jestem przekonana, że coś wpadnie wam tam w oko.

W sumie to macie rację.

Facebook prywatny Haliny Kozłowskiej
Pinteres Haliny Kozłowskiej