lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Szybka i skuteczna dieta

PreviousPage 7 of 8Next
Cytat z summer data 7 lutego 2022, 20:09

Dieta, jak dieta, ale też trzeba zadbać o takie aspekty - jak odpowiednie nawodnienie organizmu. Dlatego warto tutaj wyróżnić też takie wody, jak alkaiczna. Która jest nieco inna od wody zwykłej. Ogólnie korzystniejsze ma właściwość,  nazywana jest dobroczynną. Taką wodę możecie znaleźć nawet w Biedronce, nazywa się Polaris Ph .

ale taka zwykla woda daje nawodnienie tylko na chwile i niestety nie zostaje na dlugo w organizmie. Przykladowo sok pomidorowy ma najmniej kalorii i z solą robi za naturalny izotonik, jest gestszy i dluzej zostaje w organizmie.

A co sądzicie o diecie pudełkowej? Ja nigdy nie korzystałam z takich usług ale ze względu na brak czasu chyba będę musiała coś znaleźć. Polecicie jakiś fajny i nie drogi catering z Warszawy?

Za to ja od kilku miesięcy korzystam z diety 1:1 – i mówiąc szczerze, chyba nie mogłam trafić w lepsze ręce  Dieta jest dobrana perfekcyjnie, czuje się o wiele lżej i co najważniejsze tak też wyglądam! Pochwalę się, że od początku mojej przemiany zrzuciłam już 20 kg! Oczywiście dodatkowo staram się troszkę więcej ruszać – spacerki/rower i myślę że to połączenie sprawdza się idealnie 😀

Samodzielnie też można zadbać o swoją dietę... Ja przykładowo teraz planuję robić zakupy w sklepach typu https://sklep.biobabalscy.pl , gdzie mają produkty doskonałej jakości i są to naturalne rzeczy.   Możecie przy okazji też się tam rozglądnąć, bo znajdziecie tam mąki, płatki, ziarna, kasze, makarony itd.

Polecam ograniczyć media, nie bawić się w zdjęcia motywacyjne. Zmiana nawyków stopniowo, zamiana np oleju czy smażone na gotowane pieczone. I nauczyć się cierpliwości

Poza tym podstawa to

zdrowa dieta

sport

plus zioła: https://loremvit.pl/produkt/odchudzanie/ U mnie pomógł szczególnie  Loremvit.

Moim zdaniem szybka i skuteczna się nieco wykluczają. Jeśli chce się schudnąć, to najważniejsza jest wytrwałość i cierpliwość. Zdrowo się odżywiaj, dbaj o delikatny deficyt i efekty przyjdą same.

U mnie sprawdziło się po prostu wykluczenie słodyczy i chipsów, przestałam też kupować napoje i pić je na potęgę - zamiast tego max jedną szklankę coli z sodastream zestaw a reszta to woda 🙂 

Każda dieta powinna być prowadzona z głową. Nie sztuka nagle z dnia na dzień zrezygnować ze wszystkiego. Bo skończy się później na łóżku rehabilitacyjnym z wygłodzenia. Pamiętajcie, krok po kroczku.

Dobrą opcją na odchudzanie jest rzecz jasna dieta pudełkowa, dlatego warto poszukać sobie, który catering dietetyczny     u nas w okolicy jest godny uwagi i warto się do takiej firmy zgłosić. Jak chodzi o mnie  to też postanowiłam ostatnio, że postawię na dietę pudełkową, ponieważ chcę schudnąć i jednocześnie lepiej o siebie zadbać.

Dieta pudełkowa może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać, ale nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. W Warszawie istnieje wiele firm cateringowych oferujących dietetyczne diety pudełkowe. Nie jestem w stanie polecić konkretnej firmy, ponieważ ceny i jakość usług mogą się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji. Zaleca się przed zamówieniem posiłków z dietetycznego cateringu przeczytanie opinii na ich temat na forach internetowych, zasięgnięcie rady u specjalisty lub skonsultowanie się z dietetykiem.

PreviousPage 7 of 8Next