lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Ubrania firmy Monika Kamińska

PreviousPage 11 of 11
Cytat z Marta M. data 23 października 2020, 12:21

Od wczoraj dostępny jest nowy krój sukienki (sukienka kopertowa z wełny). Jak się Wam podoba? W mojej ocenie ładniejsza niż poprzednie modele z tegorocznej kolekcji FW, ale jednak nie zachwyca...

To jest nowy krój? Bo mam wrazenie źe od 2 lat sie przewija ten fason w MK. Oczywiście miejsca na biust brak, dekolt ogromny.
Nie, zdecydowanie nie dla mnie.

Może i jest zgrabniejsza ta sukienka od tych workowatych ale dalej nie wiem gdzie w takim czymś mogłabym pójsc.
Ech, coraz mniej mi się te kolekcje podobają w MK.

I znów ta sama długość. Jeden fason mógłby być dłuższy.

Jak wam się podobają zimowe sukienki z MK i nowe zimowe buty( zwane bootsami)?

Osobiście mam jej dwie sukienki oraz jestem z nich zadowolona.Klasyczne, wygodne oraz z dobrej jakości materiału. Na minus jednak

ceny ubrań, ktore są bardzo wysokie moim zdaniem

jak również fasony - brakuje mi tutaj młodzieżowych fasonów sukienek, niestety ale ubrania są dość poważne tak wiec nie pasują do młodszych dziewczyn....

Sama ostatnio szukałam jakichś dobrych ubrań na jesien, poluję jednak w sieci na promocje: https://coupondojo.pl/ Mogę polecic na pewno stronę. Jest tutaj wiele zniżek w sklepach online 🙂

Cytat z Urbike data 20 września 2021, 12:03

Osobiście mam jej dwie sukienki oraz jestem z nich zadowolona.Klasyczne, wygodne oraz z dobrej jakości materiału. Na minus jednak

ceny ubrań, ktore są bardzo wysokie moim zdaniem

jak również fasony - brakuje mi tutaj młodzieżowych fasonów sukienek, niestety ale ubrania są dość poważne tak wiec nie pasują do młodszych dziewczyn....

 

A wg mnie są same namioty. Coraz brzydsze te ubrania, niestety. Brak krojów podkreślających kobiecą figurę. Właścicielka też działa mi na nerwy- zwłaszcza po ostatnim stories gdzie twierdzi że wszystkie marki zgapiają od niej model balerin Audrey(bardzo odkrywczy, no bardzo) ale jej buty i tak są najwygodniejsze. A to wcale nieprawda- niedawno na grupie marki Kaminskiej śmigał post gdzie bardzo dużo kobiet napisało że buty Audrey je obcierają i obciskają(post oczywiście skasowany).
Dlatego coraz częściej rozglądam się za inna marką z ubraniami z naturalnych tkanin/szyciem miarowym w której będę mogła zostawiać tysiące złotych.

A znasz może marki Poplin Warsaw i Natabo? Obie mają świetnej jakości ubrania z naturalnych tkanin, utrzymane w stylistyce retro (ale można też u nich znaleźć rzeczy po prostu klasyczne), no i przede wszystkim oferują możliwość personalizacji i/lub szycia na miarę. Niedawno odkryłam też markę Bombshe, która specjalizuje się w minimalistycznych i ponadczasowych ubraniach z naturalnych tkanin. Póki co kupiłam u nich jeden top na próbę, ale już planuję kolejne zakupy.

Cytat z Gabriela data 24 września 2021, 08:32

A znasz może marki Poplin Warsaw i Natabo?

wg mnie Poplin jest za mocno retro- jak Aeterie i Marie Zelie.

Polecam sprawdzić czy w galerii handlowej w Twojej okolicy nie ma usługi zakupów ze stylistka Raz w roku darmowa jest taka usługa Jak zmieniałam prace to skorzystałam Troche kupiłam od razu czesc stylizacji zrobiłam fotki i dokupiłam później i bardzo mi się przydały informacje na co zwracać uwagę jesli chodzi o fasony i kolory przy mojej figurze 😉

Duże znaczenie mają odpowiednie dodatki, na przykłąd obuwie:

https://uncover.com.pl/stylowa-i-ciepla-zima-czyli-trapery-damskie/

Od siebie polecam wygodne i jednocześnie modne ostatnio trapery  - świetne obuwie na jesień oraz zimę.

 

Uwielbiam. Ich botki noszę już któryś sezon, nic się z nimi nie dzieje, a torebka Gala jest moją ulubioną ever torebką (wielkość, funkcjonalność, design).

https://www.nowytydzien.pl/niezastapione-czarne-botki-na-slupku/

Aktualnie szukam dla siebie jednak jakichś wygodnych  czarnych botków na słupku (jest mi wygodniej niż na szpilkach).

PreviousPage 11 of 11