lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Ubrania firmy Monika Kamińska

PreviousPage 10 of 11Next

@marta-m

Ja doskonale rozumiem ideę kompromisu ze strony marki. Jestem w stanie zrozumieć ukłon marki w stronę kobiet co nie chodzą w szpileczkach ani eleganckich butach- takich co w ogóle nie ubierają się elegancko. Mysle że takich kobiet jest nawet większość. Więc buty bardziej casualowe są wskazane. I takie dla mnie są pokazane w kolekcji trapery i botki Audrey(ale te co naprawdę wyglądają jak baleriny Audrey z elastyczną cholewką).

Te sportowe Audrey są po prostu brzydkie, jakiś czas temu zresztą były modne. I właśnie dla mnie to było totalne zaskoczenie- fason zupełnie nie pasujący do pierwotnej idei marki. Ja się nie zdziwię jak wyprzedadzą się trapery a te brzydkie zostaną. Za 500 zl to kobiety mogą mieć poważną zagwozdkę.

Marta M. has reacted to this post.
Marta M.

@**emk**

Ja też rozumiem ideę kompromisu i poszukiwania rozwiązań typu casual.

Wydaje mi się jednak, że jeżeli właścicielka chciała wprowadzić sportowe buty, mogła wybrać inny fason. Bardziej klasyczny. W chwili obecnej mamy bowiem sytuację pt "kwiatek do kożucha".

@marta-m

To prawda. Da się zrobić but sportowy, który jest ładny, klasyczny i ponadczasowy a ponadto pasuje do wielu „stylizacji”.
Na przykład te sneakersy z Anis

Lotus Retro

proste, ładne i ze skóry. Trapery od MK też prezentują całkiem dobrze. Dla tych co chcą bardziej eleganckie buty są jeszcze oxfordy od MK.
Natomiast te kosmiczne Audrey wpisują się w trend ugly shoes. Mi się osobiście to nie podoba. W kolekcji Balenciagi były podobnie brzydkie buty(od ktorych zresztą ta dziwna moda się zaczęła).
ale jak dla mnie to za duży przeskok od szpilki/baleriny od razu na ugly shoes.

A tak btw...

Gdyby ktoś się zastanawiał, czy te buty sportowe Audrey już gdzieś wczesniej widział...  To proszę bardzo. Samo źródło ugly shoes- Balenciaga. Strasznie podobne

https://www.balenciaga.com/pl/speed-shoes_cod11846807lk.html#/pl/all/sneakers-all

Cytat z **emk** data 25 września 2020, 15:27

@marta-m

To prawda. Da się zrobić but sportowy, który jest ładny, klasyczny i ponadczasowy a ponadto pasuje do wielu „stylizacji”.
Na przykład te sneakersy z Anis

No właśnie. Mam tenisówki o podobnym kroju. Czasem zakładam do eleganckich spodni i bronią się.

Podobny fason "ugly shoes" widziałam u wielu firm. Wydaje mi się, że m.in. Kors takie miał.

Cała nowa kolekcja MK bardzo mnie rozczarowała. Może poza botkami i szpilkami, które się bronią. Sukienki to nieporozumienie. Ta długość i oversize to nie jest klasyczna elegancja. Modele z falbankami bardzo podobne do oferty COS. Nic z etosu power dressing. Nie rozumiem zamysłu promowania marki dla kobiet ceniących jakość i klasykę, a następnie wypuszczania ubrań, które trafia w gusta mniej wymagającej większości.

Cytat z ding_yun data 25 września 2020, 16:34

Cała nowa kolekcja MK bardzo mnie rozczarowała. Może poza botkami i szpilkami, które się bronią. Sukienki to nieporozumienie. Ta długość i oversize to nie jest klasyczna elegancja. Modele z falbankami bardzo podobne do oferty COS. Nic z etosu power dressing. Nie rozumiem zamysłu promowania marki dla kobiet ceniących jakość i klasykę, a następnie wypuszczania ubrań, które trafia w gusta mniej wymagającej większości.

Mnie również nowa kolekcja rozczarowała. Tylko oxfordki i szpilki w węża mi się podobają. Reszta to takie meh.

Oxfordki bardzo ładne. Ubrania i obuwie typu basic są w porządku. Reszta - niekoniecznie.

Cytat z ding_yun data 27 września 2020, 12:27

Oxfordki bardzo ładne. Ubrania i obuwie typu basic są w porządku. Reszta - niekoniecznie.

To prawda. Im bardziej przekombinowana rzecz, tym dziwniejsza.
Najgorzej to chyba jest z fasonami- takie niezgrabne, pogrubiające. Bardzo niekorzystne dla wielu figur. I ja rozumiem, że ciuchy są dla każdego i można nosić co się chce. Ale zazwyczaj wybieramy takie ubrania, w których wyglądamy ładnie, zwłaszcza jak są w wysokich cenach

Od wczoraj dostępny jest nowy krój sukienki (sukienka kopertowa z wełny). Jak się Wam podoba? W mojej ocenie ładniejsza niż poprzednie modele z tegorocznej kolekcji FW, ale jednak nie zachwyca...

PreviousPage 10 of 11Next