lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Czy dobre perfumy muszą byc drogie.

Page 1 of 3Next

Jak w temacie.

Czy dobry porządny damski zapach musi swoje kosztować ?

Weronika Poskrobko has reacted to this post.
Weronika Poskrobko

Nie musi. Mnie się udało. Używam Cabotine de Gres zielony, kiedyś były dosyć drogie i niedostępne, obecnie można je kupić poniżej 100 zł.

Być może "niemodne " obecnie zapachy można kupić taniej. Choć są takie, które zawsze będą drogie np Mademoiselle.

Absolutnie nie musi być drogi. Mogę Wam dziewczyny polecić perfumy Love & Desire . Sa to perfumy z feromonami. Może sama buteleczka nie jest jakaś za specjalna z wyglądu ale rzeczywiscie podobają się mężczyznom ( kobietom w sumie również). Jak do tej pory nie zebrałam tylu komplementów w pracy jak właśnie za te feromony.Zapach bardzo mocny, trzymają się na ciele cały dzień. Na ubraniach czuć je również na drugi. Zapach lekki, kwiatowy. Taki na lato.

**emk** and Weronika Poskrobko have reacted to this post.
**emk**Weronika Poskrobko

Sama zastanawiałam się kiedyś nad perfumami z feromonami ale nigdy nie miałam okazji przetestować. Tak się zastanawiałam czy rzeczywiście mogą działać,czy nie jest to aby jedynie efekt placebo... Czy używasz ich jedynie na wieczór czy zdarza Ci się używać ich codziennie? Oraz gdzie je znajdę? Kupujesz w sieci czy może mogę wybrać sie do jakiejś stacjonarnej drogerii ( typu rossman czy hebe). ?

Weronika Poskrobko has reacted to this post.
Weronika Poskrobko

Codziennie przed pójściem do pracy bo tam mi się przydają najbardziej. Męża już mam tak więc nie muszę podrywać innych smile Kiedy jednak mam na sobie Love Desire relacje z klientami w pracy są o wiele korzystniejsze. Każdy jest względem Ciebie lepiej nastawiony. Zarówno współpracownicy jak i klienci. Możesz sobie zresztą poczytać w różnych poradnikach o biznesie, że feromony są całkiem polecane w tym zakresie.

Weronika Poskrobko has reacted to this post.
Weronika Poskrobko

Chodzi tutaj o te feromony tak?
Moze i ja sobie zamówięW sumie tak się nad tym nie zastanawiałam ale i tak zamierzałam sobie kupić jakieś feromony w ostatnim czasie

Weronika Poskrobko has reacted to this post.
Weronika Poskrobko

Tak tak. Własnie o tym zapachu pisałam. Znajdź tylko większą buteleczkę.Jest tam na stronie. Kupowanie 15 ml zupełnie się nie opłąca bo 50 ml masz w cenie niewiele wyższej. Powiem Ci,że sama traktuję to nie jako konkretnie feromony ale zapach, który mi się autentycznie podoba bo mega długo się to trzyma. Czasami o wiele dłużej niż te droższe pefrumy bardziej znanych marek.
Wiele koleżanek mnie się pytało co to za zapach ale ja się nie przyznawałam. NIe będę przecież mówiła,że psikam sie feromonami .Za to na forum mogę o tym napisać.

Weronika Poskrobko has reacted to this post.
Weronika Poskrobko

Nigdy o tych feromonach nie słyszałam, muszę się z nimi chyba zapoznać smile Zapach wydaje się dosyć ciekawy, cena też nie jest zabójcza - być może znajdę zapach idealny dla mnie. Z ciekawości - przyciągają facetów hihi?

Weronika Poskrobko has reacted to this post.
Weronika Poskrobko

Oj przyciągają i to jak smile Love & Desire mają ładny zapach, baredzo kobiecy, delikatny oraz kwiatowy tak wiec wielu osobom na pewno się spodoba ale jeśli masz już swoje ulubione perfumy możesz sprawić sobie jakąs skoncentrowaną esencję.

Są to już stężone feromony. Nakładasz kropelkę na szyję albo na nadgarstki oraz możesz przykryć swoim ulubionym zapachem. Może i są drogie ale zawierają w sobie substancje, które naturalnie odpowiadają za przyciąganie.

Weronika Poskrobko has reacted to this post.
Weronika Poskrobko

Drugi raz ta sama reklama w formie niemal identycznego (pseudo)dialogu w niewielkim odstępie czasu. Poważnie? Proszę o uszanowanie charakteru „Sztuki wyboru” i odpuszczenie tych praktyk. To naprawdę nie jest miejsce na taki marketing.

Ewelina, Makosza and Weronika Poskrobko have reacted to this post.
EwelinaMakoszaWeronika Poskrobko
Page 1 of 3Next