lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Czy dobre perfumy muszą byc drogie.

PreviousPage 3 of 3

Wiesz co, tak do konca nie jestem w stanie napisać na ile działaja ponieważ używam ich od krótkeigo czasu ale zapach bardzo fajny oraz długo się trzyma, tak wieć używam ich ponieważ autentycznie mi się podobają. Kupowałam tańszą wersję ( tą w rózowej buteleczce). Widziałam jeszcze love desire premium w ciemnej, aczkolwiek nie zdecydowałam sie na nie z racji tego,że cenę mają dość sporą. Może kiedyś sobie kupię 🙂 A i nie kupowalam na allegro ale w sklepie.

Dziewczyny a czy takie feromonki to można kupić gdzieś stacjonarnie w Warszawie?

Sklep intymnosc pl ma swoje dwa punkty i tam pewnie mozna kupić, chociaz ja nie byłam.

Lubię kupować ubrania, bieliznę nocną do spania w dobrych cenach.

Również mam swoje ulubione sklepy i kupuję u nich dobre perfumy w super cenach.

A jakie perfumy lubisz? Słodkie? Waniliowe? Czy bardziej kwiatowe? Może cytrusowe? Ostatnio moim odkryciem są perfumy z Yves Rosher Evidence. Kwiatowe, lekko pudrowe, czuć konwalie. Trwalosc kozak. Fakt kupiłam je na grupie perfumowej za 40 zł (30 ml), a w sklepie chyba nieco drozej.

Świetna jest również perfumeria Nomi, można w niej kupić piekne zapachy w dobrej cenie i w niewielkiej pojemnosći w sam raz do torebki:

https://www.nomiperfumetki.pl/pl/c/Inspiracja-Giorgio-Armani/19

Ostatnio zamawiałąm tam si armani white. 

PreviousPage 3 of 3