lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Stylowe ubrania dla dzieci

PreviousPage 2 of 3Next

Jestem tego samego zdania.

Cześć!
Gdzie kupujecie swoim dzieciakom skarpetki? U nas dziecię, rok już na karku, potrzebuję kupić skarpety, najlepiej z ABS  większą ilość, ale przejrzałam internet i albo cena astronomiczna albo znowu nie mają antyposlizgu. Jestem gotowa zrezygnować z antyposlizgu nawet, jeśli cena zwykłych skarpet będzie jakaś normalna. Sklepy stacjonarne w mojej okolicy też już "obleciane" i nic. A potrzebne są na już! Od siebie polecam również tę stronę. Można sprawdzić sobie tutaj rozmiar skarpetek dla niemowlaka.

Przy kupnie ubrań dla malucha zwracam uwagę głównie na jakość ubrań. Wybieram ubrania wykonane z bawełny, unikam ubrań wykonanych z poliestru oraz innych syntetycznych tkanin (zresztą dla siebie również takich ciuchów nie kupuje, źle mi się w nich chodzi). Zamawiam głównie przez internet, nie widzę osobiście niczego przyjemnego w chodzeniu z dzieckiem po galeriach.

Jesli szukacie ladnych ubrań dla dziewczynek, zarówno na co dzien jak i na wieksze wyjścia, polecam sklep My princess https://myprincess.pl/kategoria/body  . W sklepie można znaleźć ciuszki bardzo dobrej jakości.

[img]

Jeżeli chodzi o wybór ubranek dla dzieci śmiało mogę polecić mój ulubiony sklep z odzieżą dziecięcą premium są to ubranka z Francji, dużo lepsza jakość niż te dostępne w sieciówkach.

U sumie w różnych sklepach. Ale w ostatnim czasie polubiłam sklep Coccodrillo:

ubrania polskie markowe ( polskie ubrania znacznie łatwiej potem osprzedać)

dobre tkaniny, z materiałów z certyfikatami eko, praktycznie nie ma tutaj poliestru i innych syntetycznych tkanin, ubrania są wykonane z naturalnych materiałów

dobrze się również noszą i piorą

W sklepie online poza tym maja obecnie bardzo dużo promocji, tak wiec można skompletowac garderobę malucha w naprawdę dobrej cenie.

fazymazy mają piekne eleganckie ubranka dla dzieci bede kupowala na swieta komplet kamizelkę i spodnie w kratę dla malucha 🙂

Cześć, tu Piotrek z PINTO Wear. Co prawda nie dziewczyna, ale mam nadzieję, że mogę napisać coś od siebie 🙂 Nie chcę zaśmiecać wątku, ale jeśli szukacie dobrych jakościowo produktów, to zapraszamy do naszej rodzinnej marki odzieży dla dziewczynek na http://www.pintowear.com .

Całą produkcję mamy zlokalizowaną w Poznaniu i szyjemy z polskich materiałów (ewentualnie UE np. Holandia). Znajdziecie u nas bluzy dla dziewczynek, sukienki dla dziewczynek i wiele innych ciekawych produktów.

Chcieliśmy stworzyć coś więcej niż tylko markę modową. PINTO, jest marką zwróconą ku dziewczyńskości. Jako rodzice trzech córek, chcemy dla nich lepszego świata, lepszej przyszłości, większej świadomości własnych możliwości, oraz przekonania, że i one mogą podbić świat

A jak nasze mogą to i wasze! Nasza kolekcja skierowana jest do wszystkich dziewczynek, bez wyjątku.

Dlatego każdy nasz produkt dedykowany jest kobiecie, która może być inspiracją dla kolejnych pokoleń. Przy każdym produkcie znajdziecie ciekawy opis dotyczący danej postaci. Wprowadziliśmy także ukryte hasła, które mają na co dzień dodawać otuchy naszym młodym kobietom, jak przyjaciel szepczący do ucha

Pragniemy uświadamiać młode kobiety, że mogą zostać kim tylko chcą! Że świat stoi przed nimi otworem, wystarczy te drzwi pchnąć odpowiednio mocno, czasem nawet nimi trzasnąć! Czasem po prostu trzeba tylko na to pozwolić, czasem pomóc!

Chcemy także tworzyć społeczność rodziców zaangażowanych w wychowanie swoich córek. W tym celu została stworzona grupa na FB - Girls Of Pinto, na którą serdecznie Was zapraszamy.

Zamierzamy tam prowadzić różne dyskusje na temat wychowywania córek, ale nie tylko. Będziemy poruszać tematy wielu ciekawych kobiet, kim są lub kim były. Będzie to także platforma do wymiany naszych ubrań, z których pociechy już wyrosły. Kwestie związane z ekologią są bowiem dla nas bardzo ważne.

To ja jeszcze podrzucę namiar na Hibou https://hibou.pl/pl/menu/dzieci-184.html 🙂 Mają też właśnie dział dziecięcy i bardzo dobre jakościowo ubranka.

fazymazy ma bardzo ladne stylowe ubranka dla dzieci

jest dzial eleganckie ubranka dla niemowląt na przyklad muszki dla malych chlopcow

Ja natrafiłam na super sklep Miluś z odzieżą dziecięcą mają bardzo dobre 

produkty body, dresy bluzy oraz komplety.

Warto podkreślić że dobra jakość

PreviousPage 2 of 3Next