Sztuka Wyboru
lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Stylowe ubrania dla dzieci

12

Jestem tego samego zdania.

Cześć!
Gdzie kupujecie swoim dzieciakom skarpetki? U nas dziecię, rok już na karku, potrzebuję kupić skarpety, najlepiej z ABS  większą ilość, ale przejrzałam internet i albo cena astronomiczna albo znowu nie mają antyposlizgu. Jestem gotowa zrezygnować z antyposlizgu nawet, jeśli cena zwykłych skarpet będzie jakaś normalna. Sklepy stacjonarne w mojej okolicy też już "obleciane" i nic. A potrzebne są na już! Od siebie polecam również tę stronę. Można sprawdzić sobie tutaj rozmiar skarpetek dla niemowlaka.

Przy kupnie ubrań dla malucha zwracam uwagę głównie na jakość ubrań. Wybieram ubrania wykonane z bawełny, unikam ubrań wykonanych z poliestru oraz innych syntetycznych tkanin (zresztą dla siebie również takich ciuchów nie kupuje, źle mi się w nich chodzi). Zamawiam głównie przez internet, nie widzę osobiście niczego przyjemnego w chodzeniu z dzieckiem po galeriach.

Jesli szukacie ladnych ubrań dla dziewczynek, zarówno na co dzien jak i na wieksze wyjścia, polecam sklep My princess https://myprincess.pl/kategoria/body  . W sklepie można znaleźć ciuszki bardzo dobrej jakości.

Jeżeli chodzi o wybór ubranek dla dzieci śmiało mogę polecić mój ulubiony sklep z odzieżą dziecięcą premium są to ubranka z Francji, dużo lepsza jakość niż te dostępne w sieciówkach.

U sumie w różnych sklepach. Ale w ostatnim czasie polubiłam sklep Coccodrillo:

ubrania polskie markowe ( polskie ubrania znacznie łatwiej potem osprzedać)

dobre tkaniny, z materiałów z certyfikatami eko, praktycznie nie ma tutaj poliestru i innych syntetycznych tkanin, ubrania są wykonane z naturalnych materiałów

dobrze się również noszą i piorą

W sklepie online poza tym maja obecnie bardzo dużo promocji, tak wiec można skompletowac garderobę malucha w naprawdę dobrej cenie.

12
Facebook prywatny Haliny Kozłowskiej
Pinteres Haliny Kozłowskiej